OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) 6.9.0 - en to bg_BG translation catalogue (189 entries)

en:  review – it means a lot to us.
bg_BG:  рецензия – това означава много за нас.

en:  to use this Feature.
bg_BG:  за да използвате тази функция.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
bg_BG: %1$sВижте детайли за версия %2$s%3$s или %4$sактуализирайте сега%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
bg_BG: %1$sВижте детайли за версия %2$s%3$s.

en: 24 hours
bg_BG: 24 часа

en: A Week
bg_BG: Една седмица

en: ADHD Friendly Mode
bg_BG: Режим, подходящ за ADHD

en: Accessibility  Adjustments
bg_BG: Настройки за достъпност

en: Accessibility Adjustments
bg_BG: Настройки за достъпност

en: Accessibility Profiles
bg_BG: Профили за достъпност

en: Actions
bg_BG: Действия

en: Activate License
bg_BG: Активирай лиценз

en: Active
bg_BG: Активен

en: Add Border
bg_BG: Добави граница

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
bg_BG: Настройте монохромния цвят за по-ярко или по-сдържано визуално изживяване

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
bg_BG: Настройте наситеността на цветовете за по-ярко или по-сдържано визуално изживяване

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
bg_BG: Настройте тъмния контраст за по-ярко или по-сдържано визуално изживяване

en: Adjust font weight for improved readability
bg_BG: Настройте теглото на шрифта за подобрена четимост

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
bg_BG: Настройте високия контраст за по-ярко или по-сдържано визуално изживяване

en: Adjust letter spacing for improved readability
bg_BG: Настройте разстоянието между буквите за подобрена четимост

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
bg_BG: Настройте светлия контраст за по-ярко или по-сдържано визуално изживяване

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
bg_BG: Настройте разстоянието между редовете за по-добра четимост и подобрена яснота на текста

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
bg_BG: Настройте подравняването на текста за подобрена структура и четимост

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
bg_BG: Настройте позицията на джаджите, за да отговарят на вашите предпочитания за оформление.

en: Alt Text
bg_BG: Alt текст

en: Alt-Text AI
bg_BG: Alt-текст AI

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
bg_BG: Автоматично четене на съдържанието на страницата за достъпност без ръце

en: Back
bg_BG: Назад

en: Big Cursor
bg_BG: Голям курсор

en: Blindness Mode
bg_BG: Режим за слепота

en: Bottom left
bg_BG: Долу ляво

en: Bottom right
bg_BG: Долу дясно

en: Browser needs to be updated
bg_BG: Браузърът трябва да бъде актуализиран

en: Business E-mail
bg_BG: Бизнес имейл

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
bg_BG: Изберете предпочитания от вас език за интерфейса на плъгина.

en: Clear flashes & reduces color
bg_BG: Изчиства светкавиците и намалява цветовете

en: Color Modules
bg_BG: Модули за цветове

en: Company Inc.
bg_BG: Компания ООД

en: Company Name
bg_BG: Име на компанията

en: Contact your network administrator to install the update.
bg_BG: Свържете се с вашия мрежов администратор, за да инсталирате актуализацията.

en: Content Modules
bg_BG: Модули за съдържание

en: Copied!
bg_BG: Копирано!

en: Copy
bg_BG: Копирай

en: Currently editing
bg_BG: В момента редактирате

en: Cursor
bg_BG: Курсор

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
bg_BG: Персонализирайте цвета, иконата и размера на бутона за достъпност, за да съответства на вашата марка.

en: Dark Contrast
bg_BG: Тъмен контраст

en: Deactivate License
bg_BG: Деактивирай лиценз

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Default Language
bg_BG: Език по подразбиране

en: Desktop
bg_BG: Настолен компютър

en: Dims colors and stops blinking
bg_BG: Приглушава цветовете и спира мигането

en: Disable animations to reduce distractions
bg_BG: Деактивирайте анимациите, за да намалите разсейването

en: Documentation
bg_BG: Документация

en: Dyslexic Font
bg_BG: Шрифт за дислексия

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
bg_BG: Лесно увеличаване на текста за подобрена четимост и достъпност за всички

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
bg_BG: Лесно идентифицирайте кликващи връзки с визуални подобрения за по-добра навигация

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
bg_BG: Лесно спиране на звуците на уебсайта за изживяване при сърфиране без разсейване

en: Edit Alt Text
bg_BG: Редактирай Alt текст

en: Edit Labels
bg_BG: Редактирай етикети

en: Edit Module Labels
bg_BG: Редактирай етикети на модули

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
bg_BG: Подобрете видимостта с по-голям курсор за по-лесна навигация и контрол

en: Enhances website's visuals
bg_BG: Подобрява визуалните елементи на уебсайта

en: Enter Custom Label
bg_BG: Въведете персонализиран етикет

en: Enter a Alt-text...
bg_BG: Въведете Alt текст...

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
bg_BG: Въведете вашия лицензен ключ, за да отключите Pro функции и да получите достъп до разширени функции.

en: Epilepsy Safe Mode
bg_BG: Безопасен режим за епилепсия

en: Error
bg_BG: Грешка

en: Failed!
bg_BG: Неуспешно!

en: Focused browsing, distraction-free
bg_BG: Фокусирано сърфиране без разсейване

en: Font Size
bg_BG: Размер на шрифта

en: Font Size (Default)
bg_BG: Размер на шрифта

en: Font Weight
bg_BG: Тегло на шрифта

en: Font weight
bg_BG: Тегло на шрифта

en: Free WCAG Contrast-Checker
bg_BG: Безплатен WCAG проверявач на контраст

en: General Settings
bg_BG: Общи настройки

en: General settings
bg_BG: Общи настройки

en: Generate Accessibility Status
bg_BG: Генерирай статус на достъпност

en: Generate Alt-Text with Ai
bg_BG: Генерирай Alt-текст с AI

en: Generate Text
bg_BG: Генерирай текст

en: Get PRO
bg_BG: Вземи PRO

en: Hide "Powered by OneTap"
bg_BG: Скрий "Powered by OneTap"

en: Hide Images
bg_BG: Скрий изображения

en: Hide On Desktop
bg_BG: Скрий на настолен компютър

en: Hide On Mobile
bg_BG: Скрий на мобилен

en: Hide On Tablet
bg_BG: Скрий на таблет

en: Hide Toolbar
bg_BG: Скрий лентата с инструменти

en: Hide Toolbar Duration
bg_BG: Продължителност на скриване на лентата

en: High Contrast
bg_BG: Висок контраст

en: Highlight Content
bg_BG: Подчертаване на съдържание

en: Highlight Links
bg_BG: Подчертаване на връзки

en: Highlight Titles
bg_BG: Подчертаване на заглавия

en: Highlight elements when hovered over
bg_BG: Подчертайте елементите при преминаване с мишката

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
bg_BG: Подчертайте текущия ред, за да проследите напредъка в четенето и да подобрите фокуса

en: Highlight titles for better recognition
bg_BG: Подчертайте заглавията за по-добро разпознаване

en: Horizontal (Default 20px)
bg_BG: Хоризонтално (По подразбиране 20px)

en: How long do you want to hide the toolbar?
bg_BG: Колко дълго искате да скриете лентата с инструменти?

en: How to Update?
bg_BG: Как да актуализирам?

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
bg_BG: Потвърждавам, че генерираният статус на достъпността се базира на моя собствена оценка. Доставчикът на този генератор не поема отговорност за неговата точност или съответствие.

en: Icon Size
bg_BG: Размер на иконата

en: Icons
bg_BG: Икони

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
bg_BG: Ако се наслаждавате на OneTap, наистина бихме оценили бързо

en: Inactive
bg_BG: Неактивен

en: Information
bg_BG: Информация

en: Keyboard Navigation
bg_BG: Навигация с клавиатура

en: Letter Spacing
bg_BG: Разстояние между буквите

en: License Key
bg_BG: Лицензен ключ

en: Light Contrast
bg_BG: Светъл контраст

en: Line Height
bg_BG: Височина на реда

en: Line Height (Default)
bg_BG: Височина на реда

en: Live Preview
bg_BG: На живо преглед

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
bg_BG: Увеличете избрания текст за подобрена четимост и достъпност

en: Middle left
bg_BG: Средна ляво

en: Middle right
bg_BG: Средна дясно

en: Mobile
bg_BG: Мобилен

en: Module Labels
bg_BG: Етикети на модули

en: Modules
bg_BG: Модули

en: Monochrome
bg_BG: Монохром

en: Mute Sounds
bg_BG: Стоп звуци

en: Navigate the site using only the keyboard
bg_BG: Навигирайте в сайта само с клавиатурата

en: Next
bg_BG: Следваща

en: No images found in Media Library.
bg_BG: Няма намерени изображения в медийната библиотека.

en: Not Now
bg_BG: Не сега

en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
bg_BG: OneTap Pro (за WordPress OneTap Pro - #1 Достъпност)

en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
bg_BG: OneTap е многоезичен WordPress плъгин, проектиран за безпроблемна достъпност на уебсайтове. С проста инсталация с едно кликване, той гарантира, че вашият сайт отговаря на стандартите за достъпност без никакви проблеми. Изграден за производителност, осигурявайки инклюзивна, удобна за потребителя уеб среда за всички посетители.

en: Only for this session
bg_BG: Само за тази сесия

en: Open the OneTap Toolbar with URL
bg_BG: Отворете лентата с инструменти OneTap с URL

en: Open with URL
bg_BG: Отвори с URL

en: Orientation Modules
bg_BG: Модули за ориентация

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
bg_BG: Моля, обърнете внимание: Генерирането на нова декларация автоматично ще презапише предишната версия.

en: Powered by
bg_BG: Задвижвано от

en: Previous
bg_BG: Предишна

en: Read Page
bg_BG: Чети страница

en: Readable Font
bg_BG: Четима шрифт

en: Reading Line
bg_BG: Линия за четене

en: Reading Mask
bg_BG: Маска за четене

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
bg_BG: Готови за използване профили за достъпност за различни потребителски нужди.

en: Reduces distractions, improves focus
bg_BG: Намалява разсейването, подобрява фокуса

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
bg_BG: Премахнете разсейващи изображения за по-чисто и по-фокусирано изживяване при сърфиране

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
bg_BG: Премахнете текста "Powered by OneTap" от лентата с инструменти в предната част на вашия уебсайт.

en: Reset Settings
bg_BG: Нулирай настройките

en: Saturation
bg_BG: Наситеност

en: Save
bg_BG: Запази

en: Save Changes
bg_BG: Запази промените

en: Save changes
bg_BG: Запази промените

en: Save hours
bg_BG: Спестете часове

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
bg_BG: Спестете часове, подобрете SEO и достъпността

en: See Documentation
bg_BG: Вижте документацията

en: Seizure Safe Profile
bg_BG: Безопасен профил за припадъци

en: Select Language
bg_BG: Избери език

en: Select your accessibility profile
bg_BG: Изберете вашия профил за достъпност

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
bg_BG: Задайте собствените си маркови цветове, за да персонализирате външния вид на плъгина.

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Show Accessibility Statement
bg_BG: Покажи декларация за достъпност

en: Start with AltPilot.ai
bg_BG: Започнете с AltPilot.ai

en: Statement
bg_BG: Декларация

en: Stop Animations
bg_BG: Спри анимации

en: Support
bg_BG: Поддръжка

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
bg_BG: Преминете към по-ясен, лесно четим шрифт за подобрена достъпност на текста

en: Tablet
bg_BG: Таблет

en: Text Magnifier
bg_BG: Увеличител на текст

en: There is a new version of %1$s available.
bg_BG: Има нова версия на %1$s налична.

en: This is a PRO Feature
bg_BG: Това е PRO функция

en: Thumbnail
bg_BG: Миниатюра

en: Top left
bg_BG: Горе ляво

en: Top right
bg_BG: Горе дясно

en: Try 25 Images for Free
bg_BG: Опитайте 25 изображения безплатно

en: Update now.
bg_BG: Актуализирайте сега.

en: Upgrade to Pro
bg_BG: Надстройка до Pro

en: Uploaded
bg_BG: Качено

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
bg_BG: Използвайте маска, за да се фокусирате върху конкретна област от текста и да намалите разсейването

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
bg_BG: Използвайте специализиран шрифт, проектиран да подобри четимостта за потребители с дислексия

en: Vertical (Default 20px)
bg_BG: Вертикално (По подразбиране 20px)

en: Vision Impaired Mode
bg_BG: Режим за нарушено зрение

en: Website
bg_BG: Уебсайт

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
bg_BG: Когато е активирано, иконата няма да се показва на настолни устройства.

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
bg_BG: Когато е активирано, иконата няма да се показва на мобилни устройства.

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
bg_BG: Когато е активирано, иконата няма да се показва на таблет устройства.

en: Widget
bg_BG: Джаджа

en: Widget Color
bg_BG: Цвят на джаджата

en: Widget Design
bg_BG: Дизайн на джаджата

en: Widget Position
bg_BG: Позиция на джаджата

en: Widget Position
bg_BG: Позиция на джаджата

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
bg_BG: Можете да редактирате или вмъкнете декларация според нуждите. Кликнете "Запази настройките" за да запазите промените си.

en: You do not have permission to install plugin updates
bg_BG: Нямате разрешение да инсталирате актуализации на плъгини

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
bg_BG: Вашият браузър не поддържа речов изход. Моля, актуализирайте браузъра си или използвайте такъв с активиран речов синтез (напр. Chrome, Edge, Safari).

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
bg_BG: и генерирайте вашия Alt-текст с AltPilot.ai.

en: icon drop down menu
bg_BG: икона падащо меню

en: labels. Change the language to edit others.
bg_BG: етикети. Сменете езика, за да редактирате други.
