OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) - en to et_EE translation catalogue (188 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
et_EE: OneTap Pro (WordPressi OneTap Pro jaoks – #1 Juurdepääsetavus)

note: Description of the plugin
en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
et_EE: pakub kaasavat, kasutajasõbralikku veebikeskkonda kõigile külastajatele.

en: Active
et_EE: Aktiivne

en: Inactive
et_EE: Mitteaktiivne

en: Settings
et_EE: Seaded

en: Save Changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: This is a PRO Feature
et_EE: See on PRO funktsioon

en:  to use this Feature.
et_EE:  selle funktsiooni kasutamiseks.

en: Upgrade to Pro
et_EE: Uuenda Pro versioonile

en: Desktop
et_EE: Töölaud

en: Tablet
et_EE: Tahvel

en: Mobile
et_EE: Mobiil

en: Copied!
et_EE: Kopeeritud!

en: Failed!
et_EE: Ebaõnnestus!

en: Copy
et_EE: Kopeeri

en: Enter Custom Label
et_EE: Sisesta kohandatud silt

en: Save
et_EE: Salvesta

en: Thumbnail
et_EE: Pisipilt

en: Alt Text
et_EE: Alternatiivne tekst

en: Uploaded
et_EE: Üles laaditud

en: Actions
et_EE: Tegevused

en: Enter a Alt-text...
et_EE: Sisesta alternatiivne tekst...

en: No images found in Media Library.
et_EE: Meediakogus pilte ei leitud.

en: Previous
et_EE: Eelmine

en: Next
et_EE: Järgmine

en: Deactivate License
et_EE: Deaktiveeri litsents

en: Activate License
et_EE: Aktiveeri litsents

en: Widget
et_EE: Vidin

en: Modules
et_EE: Moodulid

en: Statement
et_EE: Avaldus

en: Module Labels
et_EE: Moodulite sildid

en: General settings
et_EE: Üldseaded

en: Icons
et_EE: Ikoonid

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
et_EE: brändi.

en: See Documentation
et_EE: Vaata dokumentatsiooni

en: Widget Design
et_EE: Vidina disain

en: Icon Size
et_EE: Ikooni suurus

en: Add Border
et_EE: Lisa ääris

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
et_EE: Määra oma brändi värvid plugina välimuse isikupärastamiseks.

en: Free WCAG Contrast-Checker
et_EE: Tasuta WCAG kontrastikontroll

en: Widget Color
et_EE: Vidina värv

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
et_EE: Kohanda vidinate asukohta vastavalt oma paigutuseelistustele.

en: Widget Position
et_EE: Vidina asukoht

en: Widget Position
et_EE: Vidina asukoht

en: Middle right
et_EE: Keskel paremal

en: Middle left
et_EE: Keskel vasakul

en: Bottom right
et_EE: All paremal

en: Bottom left
et_EE: All vasakul

en: Top right
et_EE: Ülal paremal

en: Top left
et_EE: Ülal vasakul

en: Vertical (Default 20px)
et_EE: Vertikaalne (vaikimisi 20px)

en: Horizontal (Default 20px)
et_EE: Horisontaalne (vaikimisi 20px)

en: Hide On Desktop
et_EE: Peida töölaual

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
et_EE: Kui see on lubatud, ikooni töölaadseadmetes ei kuvata.

en: Hide On Tablet
et_EE: Peida tahvlil

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
et_EE: Kui see on lubatud, ikooni tahvelseadmetes ei kuvata.

en: Hide On Mobile
et_EE: Peida mobiilis

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
et_EE: Kui see on lubatud, ikooni mobiiliseadmetes ei kuvata.

en: Default Language
et_EE: Vaikekeel

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
et_EE: Vali plugina liidese eelistatud keel.

en: Default
et_EE: Vaikimisi

en: License Key
et_EE: Litsentsivõti

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
et_EE: Sisesta oma litsentsivõti, et avada Pro funktsioonid ja saada juurdepääs täpsematele võimalustele.

en: General Settings
et_EE: Üldseaded

en: Hide "Powered by OneTap"
et_EE: Peida "Powered by OneTap"

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
et_EE: Eemalda "Powered by OneTap" tekst sinu veebisaidi esiosa tööriistaribalt.

en: Open with URL
et_EE: Ava URL-iga

en: Open the OneTap Toolbar with URL
et_EE: Ava OneTapi tööriistariba URL-i abil

en: Edit Module Labels
et_EE: Redigeeri mooduli silte

en: Edit Labels
et_EE: Redigeeri silte

en: Alt-Text AI
et_EE: Alt-teksti AI

en: Generate Alt-Text with Ai
et_EE: Genereeri alt-tekst tehisintellektiga

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
et_EE: Säästa tunde, paranda SEO-d ja ligipääsetavust

en: Start with AltPilot.ai
et_EE: Alusta AltPilot.ai-ga

en: Accessibility Profiles
et_EE: Ligipääsetavusprofiilid

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
et_EE: Valmis ligipääsetavusprofiilid erinevate kasutajate vajaduste jaoks.

en: Content Modules
et_EE: Sisu moodulid

en: Font Size
et_EE: Fondi suurus

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
et_EE: Suurenda teksti lihtsasti paremaks loetavuseks ja ligipääsetavuseks kõigile

en: Highlight Links
et_EE: Tõsta lingid esile

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
et_EE: Tuvasta klikitavad lingid hõlpsasti visuaalsete täiustustega parema navigeerimise jaoks

en: Line Height
et_EE: Rea kõrgus

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
et_EE: Kohanda reavahet paremaks loetavuseks ja selgemaks tekstiks

en: Readable Font
et_EE: Loetav font

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
et_EE: Lülitu selgema ja kergemini loetava fondi peale, et parandada teksti ligipääsetavust

en: Big Cursor
et_EE: Suur kursor

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
et_EE: Paranda nähtavust suurema kursoriga, et lihtsustada navigeerimist ja juhtimist

en: Text Magnifier
et_EE: Teksti suurendaja

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
et_EE: Suurenda valitud teksti, et parandada loetavust ja ligipääsetavust

en: Dyslexic Font
et_EE: Düsleksia-sõbralik font

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
et_EE: Kasuta spetsiaalset fonti, mis on loodud düsleksiaga kasutajate loetavuse parandamiseks

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
et_EE: Kohanda teksti joondust, et parandada struktuuri ja loetavust

en: Letter Spacing
et_EE: Tähevahe

en: Adjust letter spacing for improved readability
et_EE: Kohanda tähevahet loetavuse parandamiseks

en: Font Weight
et_EE: Fondi paksus

en: Adjust font weight for improved readability
et_EE: Kohanda fondi paksust loetavuse parandamiseks

en: Color Modules
et_EE: Värvimoodulid

en: Dark Contrast
et_EE: Tume kontrast

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
et_EE: Kohanda tumedat kontrasti elavama või tagasihoidlikuma visuaalse kogemuse jaoks

en: Light Contrast
et_EE: Hele kontrast

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
et_EE: Kohanda heledat kontrasti elavama või tagasihoidlikuma visuaalse kogemuse jaoks

en: High Contrast
et_EE: Kõrge kontrast

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
et_EE: Kohanda kõrget kontrasti elavama või tagasihoidlikuma visuaalse kogemuse jaoks

en: Monochrome
et_EE: Monokroom

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
et_EE: Kohanda monokroomset värvi elavama või tagasihoidlikuma visuaalse kogemuse jaoks

en: Saturation
et_EE: Küllastus

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
et_EE: Kohanda värviküllastust elavama või tagasihoidlikuma visuaalse kogemuse jaoks

en: Orientation Modules
et_EE: Orientatsioonimoodulid

en: Reading Line
et_EE: Lugemisjoon

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
et_EE: Tõsta esile praegune rida, et jälgida lugemise edenemist ja parandada keskendumist

en: Reading Mask
et_EE: Lugemismask

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
et_EE: Kasuta maski, et keskenduda konkreetsele tekstialale ja vähendada segajaid

en: Read Page
et_EE: Loe lehte

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
et_EE: Loe lehe sisu automaatselt valjult käed-vabad ligipääsetavuse tagamiseks

en: Keyboard Navigation
et_EE: Klaviatuuriga navigeerimine

en: Navigate the site using only the keyboard
et_EE: Navigeeri saidil ainult klaviatuuri abil

en: Hide Images
et_EE: Peida pildid

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
et_EE: Eemalda tähelepanu hajutavad pildid puhtama ja rohkem fokuseeritud sirvimiskogemuse jaoks

en: Mute Sounds
et_EE: Vaigista helid

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
et_EE: Vaigista veebisaidi helid lihtsalt, et saavutada segajateta sirvimiskogemus

en: Highlight Titles
et_EE: Tõsta pealkirjad esile

en: Highlight titles for better recognition
et_EE: Tõsta pealkirjad parema äratundmise jaoks esile

en: Highlight Content
et_EE: Tõsta sisu esile

en: Highlight elements when hovered over
et_EE: Tõsta elemendid esile, kui nende kohal hõljutakse

en: Stop Animations
et_EE: Peata animatsioonid

en: Disable animations to reduce distractions
et_EE: Keela animatsioonid, et vähendada segajaid

en: Information
et_EE: Teave

en: Hide Toolbar
et_EE: Peida tööriistariba

en: Accessibility Adjustments
et_EE: Ligipääsetavuse sätted

en: Select your accessibility profile
et_EE: Vali oma ligipääsetavuse profiil

en: Vision Impaired Mode
et_EE: Nähtavuspuudega režiim

en: Enhances website's visuals
et_EE: Parandab veebisaidi visuaale

en: Seizure Safe Profile
et_EE: Krambihoogudele ohutu profiil

en: Clear flashes & reduces color
et_EE: Eemaldab sähvatused ja vähendab värve

en: ADHD Friendly Mode
et_EE: ADHD-sõbralik režiim

en: Focused browsing, distraction-free
et_EE: Fookustatud sirvimine, ilma segajateta

en: Blindness Mode
et_EE: Pimedusrežiim

en: Reduces distractions, improves focus
et_EE: Vähendab segajaid, parandab keskendumist

en: Epilepsy Safe Mode
et_EE: Epilepsiale ohutu režiim

en: Dims colors and stops blinking
et_EE: Hämarendab värve ja peatab vilkumise

en: Font Size (Default)
et_EE: Fondi suurus

en: Line Height (Default)
et_EE: Rea kõrgus

en: Font weight
et_EE: Fondi paksus

en: Edit Alt Text
et_EE: Redigeeri alt-teksti

en: Show Accessibility Statement
et_EE: Kuva ligipääsetavuse avaldus

en: Select Language
et_EE: Vali keel

en: Company Name
et_EE: Ettevõtte nimi

en: Business E-mail
et_EE: Äri e-post

en: Website
et_EE: Veebisait

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
et_EE: Kinnitan, et genereeritud ligipääsetavuse staatus põhineb minu enda hinnangul. Selle generaatori pakkuja ei vastuta selle täpsuse ega vastavuse eest.

en: Generate Text
et_EE: Genereeri tekst

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
et_EE: Pane tähele: uue avalduse genereerimine kirjutab eelmise versiooni automaatselt üle.

en: Generate Accessibility Status
et_EE: Genereeri ligipääsetavuse staatus

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
et_EE: Saad vajadusel avaldust redigeerida või lisada. Klõpsa "Salvesta seaded", et salvestada muudatused.

en: Save hours
et_EE: Säästa tunde

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
et_EE: ja genereeri oma alt-tekst AltPilot.ai abil.

en: Try 25 Images for Free
et_EE: Proovi 25 pilti tasuta

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
et_EE: Kui sulle meeldib OneTap, oleksime väga tänulikud kiire

en:  review – it means a lot to us.
et_EE:  arvustuse eest – see tähendab meile palju.

en: Documentation
et_EE: Dokumentatsioon

en: Support
et_EE: Tugi

en: Get PRO
et_EE: Hangi PRO

en: Save changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: Currently editing
et_EE: Praegu redigeeritakse

en: labels. Change the language to edit others.
et_EE: silte. Teiste redigeerimiseks vaheta keelt.

en: Live Preview
et_EE: Reaalajas eelvaade

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
et_EE: Saadaval on uus versioon: %1$s.

en: Contact your network administrator to install the update.
et_EE: Võta ühendust oma võrguadministraatoriga, et installida uuendus.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
et_EE: %1$sVaata versiooni %2$s üksikasju%3$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
et_EE: %1$sVaata versiooni %2$s üksikasju%3$s või %4$suuenda kohe%5$s.

en: Update now.
et_EE: Uuenda kohe.

en: You do not have permission to install plugin updates
et_EE: Sul puuduvad õigused plugina uuenduste installimiseks

en: Error
et_EE: Viga

en: icon drop down menu
et_EE: ikooni rippmenüü

en: Accessibility  Adjustments
et_EE: Ligipääsetavuse sätted

en: Powered by
et_EE: Toetab

en: Back
et_EE: Tagasi

en: How long do you want to hide the toolbar?
et_EE: Kui kauaks soovid ligipääsetavuse tööriistariba peita?

en: Hide Toolbar Duration
et_EE: Tööriistariba peitmise kestus

en: Only for this session
et_EE: Ainult selle seansi ajal

en: 24 hours
et_EE: 24 tundi

en: A Week
et_EE: Üks nädal

en: Not Now
et_EE: Mitte praegu

en: Cursor
et_EE: Kursor

en: Browser needs to be updated
et_EE: Brauser vajab uuendamist

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
et_EE: Sinu brauser ei toeta kõneväljundit. Palun uuenda brauserit või kasuta sellist, millel on kõnesüntees lubatud (nt Chrome, Edge, Safari).

en: How to Update?
et_EE: Kuidas uuendada?

en: Reset Settings
et_EE: Lähtesta seaded
