OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) 6.11.0 - en to fa_IR translation catalogue (237 entries)

en:  review – it means a lot to us.
fa_IR:  بررسی سریع قدردانی می‌کنیم – این برای ما بسیار مهم است.

en:  to use this Feature.
fa_IR:  برای استفاده از این ویژگی.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
fa_IR: %1$sمشاهده جزئیات نسخه %2$s%3$s یا %4$sاکنون به‌روزرسانی کنید%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
fa_IR: %1$sمشاهده جزئیات نسخه %2$s%3$s.

en: 24 hours
fa_IR: 24 ساعت

en: A Week
fa_IR: یک هفته

en: ADHD Friendly Mode
fa_IR: حالت مناسب برای ADHD

en: Accessibility  Adjustments
fa_IR: تنظیمات دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Adjustments
fa_IR: تنظیمات دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Profiles
fa_IR: پروفایل‌های دسترسی‌پذیری

en: Actions
fa_IR: اقدامات

en: Activate License
fa_IR: فعال‌سازی لایسنس

en: Active
fa_IR: فعال

en: Add Border
fa_IR: افزودن حاشیه

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
fa_IR: رنگ تک‌رنگ را برای تجربه بصری زنده‌تر یا ملایم‌تر تنظیم کنید

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
fa_IR: اشباع رنگ را برای تجربه بصری زنده‌تر یا ملایم‌تر تنظیم کنید

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
fa_IR: کنتراست تیره را برای تجربه بصری زنده‌تر یا ملایم‌تر تنظیم کنید

en: Adjust font weight for improved readability
fa_IR: ضخامت فونت را برای خوانایی بهتر تنظیم کنید

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
fa_IR: کنتراست بالا را برای تجربه بصری زنده‌تر یا ملایم‌تر تنظیم کنید

en: Adjust letter spacing for improved readability
fa_IR: فاصله حروف را برای خوانایی بهتر تنظیم کنید

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
fa_IR: کنتراست روشن را برای تجربه بصری زنده‌تر یا ملایم‌تر تنظیم کنید

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
fa_IR: فاصله خطوط را برای خوانایی بهتر و وضوح متن بهبود یافته تنظیم کنید

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
fa_IR: تراز متن را برای ساختار و خوانایی بهتر تنظیم کنید

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
fa_IR: موقعیت ویجت‌ها را برای مطابقت با ترجیحات چیدمان خود تنظیم کنید.

en: Align Text
fa_IR: تراز کردن متن

en: Alt Text
fa_IR: متن جایگزین

en: Alt-Text AI
fa_IR: متن جایگزین هوش مصنوعی

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
fa_IR: به طور خودکار محتوای صفحه را با صدای بلند بخوانید برای دسترسی‌پذیری بدون دست

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Bahasa Indonesia
fa_IR: اندونزیایی

en: Big Cursor
fa_IR: مکان‌نما بزرگ

en: Blindness Mode
fa_IR: حالت نابینایی

en: Bottom left
fa_IR: پایین چپ

en: Bottom right
fa_IR: پایین راست

en: Browser needs to be updated
fa_IR: مرورگر نیاز به به‌روزرسانی دارد

en: Business E-mail
fa_IR: ایمیل تجاری

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
fa_IR: زبان مورد نظر خود را برای رابط افزونه انتخاب کنید.

en: Clear flashes & reduces color
fa_IR: فلاش‌ها را پاک می‌کند و رنگ را کاهش می‌دهد

en: Color Modules
fa_IR: ماژول‌های رنگ

en: Company Inc.
fa_IR: شرکت سهامی

en: Company Name
fa_IR: نام شرکت

en: Contact your network administrator to install the update.
fa_IR: برای نصب به‌روزرسانی با مدیر شبکه خود تماس بگیرید.

en: Content Modules
fa_IR: ماژول‌های محتوا

en: Copied!
fa_IR: کپی شد!

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Currently editing
fa_IR: در حال ویرایش

en: Cursor
fa_IR: مکان‌نما

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
fa_IR: رنگ، آیکون و اندازه دکمه دسترسی‌پذیری خود را برای مطابقت با برند خود سفارشی کنید.

en: Dansk
fa_IR: دانمارکی

en: Dark Contrast
fa_IR: کنتراست تیره

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعال کردن لایسنس

en: Decrease Font Size
fa_IR: کاهش اندازه فونت

en: Decrease Line Height
fa_IR: کاهش ارتفاع خط

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Default Language
fa_IR: زبان پیش‌فرض

en: Desktop
fa_IR: دسکتاپ

en: Deutsch
fa_IR: آلمانی

en: Dims colors and stops blinking
fa_IR: رنگ‌ها را تیره می‌کند و چشمک زدن را متوقف می‌کند

en: Disable animations to reduce distractions
fa_IR: انیمیشن‌ها را برای کاهش حواس‌پرتی غیرفعال کنید

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Dyslexic Font
fa_IR: فونت دیسلکسی

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
fa_IR: به راحتی متن را برای بهبود خوانایی و دسترسی‌پذیری برای همه بزرگ کنید

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
fa_IR: به راحتی لینک‌های قابل کلیک را با بهبودهای بصری برای ناوبری بهتر شناسایی کنید

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
fa_IR: به راحتی صداهای وب‌سایت را برای تجربه مرور بدون حواس‌پرتی بی‌صدا کنید

en: Edit Alt Text
fa_IR: ویرایش متن جایگزین

en: Edit Labels
fa_IR: ویرایش برچسب‌ها

en: Edit Module Labels
fa_IR: ویرایش برچسب‌های ماژول

en: Eesti
fa_IR: استونیایی

en: England
fa_IR: انگلستان

en: English
fa_IR: انگلیسی

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
fa_IR: قابلیت مشاهده را با مکان‌نمای بزرگ‌تر برای ناوبری و کنترل آسان‌تر بهبود دهید

en: Enhances website's visuals
fa_IR: تصاویر وب‌سایت را بهبود می‌دهد

en: Enter Custom Label
fa_IR: برچسب سفارشی را وارد کنید

en: Enter a Alt-text...
fa_IR: متن جایگزین را وارد کنید...

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
fa_IR: کلید لایسنس خود را وارد کنید تا ویژگی‌های Pro باز شوند و به ویژگی‌های پیشرفته دسترسی پیدا کنید.

en: Epilepsy Safe Mode
fa_IR: حالت ایمن برای صرع

en: Error
fa_IR: خطا

en: Español
fa_IR: اسپانیایی

en: Failed!
fa_IR: ناموفق!

en: Focused browsing, distraction-free
fa_IR: مرور متمرکز، بدون حواس‌پرتی

en: Font Size
fa_IR: اندازه فونت

en: Font Size (Default)
fa_IR: اندازه فونت (پیش‌فرض)

en: Font Weight
fa_IR: ضخامت فونت

en: Font weight
fa_IR: ضخامت فونت

en: Français
fa_IR: فرانسوی

en: Free WCAG Contrast-Checker
fa_IR: بررسی رایگان کنتراست WCAG

en: Gaeilge
fa_IR: ایرلندی

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: General settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Generate Accessibility Status
fa_IR: تولید وضعیت دسترسی‌پذیری

en: Generate Alt-Text with Ai
fa_IR: تولید متن جایگزین با هوش مصنوعی

en: Generate Text
fa_IR: تولید متن

en: Get PRO
fa_IR: دریافت نسخه حرفه‌ای

en: Hide "Powered by OneTap"
fa_IR: مخفی کردن "قدرت گرفته از وان‌تپ"

en: Hide Images
fa_IR: مخفی کردن تصاویر

en: Hide On Desktop
fa_IR: مخفی در دسکتاپ

en: Hide On Mobile
fa_IR: مخفی در موبایل

en: Hide On Tablet
fa_IR: مخفی در تبلت

en: Hide Toolbar
fa_IR: مخفی کردن نوار ابزار

en: Hide Toolbar Duration
fa_IR: مدت زمان مخفی کردن نوار ابزار

en: High Contrast
fa_IR: کنتراست بالا

en: Highlight Content
fa_IR: برجسته کردن محتوا

en: Highlight Links
fa_IR: برجسته کردن لینک‌ها

en: Highlight Titles
fa_IR: برجسته کردن عناوین

en: Highlight elements when hovered over
fa_IR: عناصر را هنگام قرار گرفتن ماوس روی آن‌ها برجسته کنید

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
fa_IR: خط فعلی را برجسته کنید تا پیشرفت خواندن را دنبال کنید و تمرکز را بهبود دهید

en: Highlight titles for better recognition
fa_IR: عناوین را برای شناسایی بهتر برجسته کنید

en: Horizontal (Default 20px)
fa_IR: افقی (پیش‌فرض 20px)

en: How long do you want to hide the toolbar?
fa_IR: چقدر می‌خواهید نوار ابزار را مخفی کنید؟

en: How to Update?
fa_IR: چگونه به‌روزرسانی کنیم؟

en: Hrvatski
fa_IR: کرواتی

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
fa_IR: تأیید می‌کنم که وضعیت دسترسی‌پذیری تولید شده بر اساس ارزیابی خودم است. ارائه‌دهنده این تولیدکننده هیچ مسئولیتی در قبال دقت یا انطباق آن ندارد.

en: Icon Size
fa_IR: اندازه آیکون

en: Icons
fa_IR: آیکون‌ها

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
fa_IR: اگر از وان‌تپ لذت می‌برید، ما واقعاً از یک

en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Increase Font Size
fa_IR: افزایش اندازه فونت

en: Increase Line Height
fa_IR: افزایش ارتفاع خط

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: Italiano
fa_IR: ایتالیایی

en: Keyboard Navigation
fa_IR: ناوبری صفحه کلید

en: Latviešu
fa_IR: لتونیایی

en: Letter Spacing
fa_IR: فاصله حروف

en: License Key
fa_IR: کلید لایسنس

en: Lietuvių
fa_IR: لیتوانیایی

en: Light Contrast
fa_IR: کنتراست روشن

en: Line Height
fa_IR: ارتفاع خط

en: Line Height (Default)
fa_IR: ارتفاع خط (پیش‌فرض)

en: Live Preview
fa_IR: پیش‌نمایش زنده

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
fa_IR: متن انتخاب شده را برای خوانایی و دسترسی‌پذیری بهتر بزرگ کنید

en: Magyar
fa_IR: مجاری

en: Middle left
fa_IR: وسط چپ

en: Middle right
fa_IR: وسط راست

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Module Labels
fa_IR: برچسب‌های ماژول

en: Modules
fa_IR: ماژول‌ها

en: Monochrome
fa_IR: تک‌رنگ

en: Mute Sounds
fa_IR: بی‌صدا کردن صداها

en: Navigate the site using only the keyboard
fa_IR: فقط با استفاده از صفحه کلید در سایت ناوبری کنید

en: Nederlands
fa_IR: هلندی

en: Next
fa_IR: بعدی

en: No images found in Media Library.
fa_IR: هیچ تصویری در کتابخانه رسانه یافت نشد.

en: Norsk
fa_IR: نروژی

en: Not Now
fa_IR: الان نه

en: OneTap
fa_IR: وان‌تپ

en: OneTap Pro
fa_IR: وان‌تپ پرو

en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
fa_IR: وان‌تپ پرو (برای وردپرس وان‌تپ پرو - دسترسی‌پذیری شماره 1)

en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
fa_IR: وان‌تپ یک افزونه چندزبانه وردپرس است که برای دسترسی‌پذیری بی‌نقص وب‌سایت طراحی شده است. با نصب ساده یک کلیکی، اطمینان می‌دهد که سایت شما بدون هیچ مشکلی استانداردهای دسترسی‌پذیری را برآورده می‌کند. ساخته شده برای عملکرد، ارائه یک محیط وب فراگیر و کاربرپسند برای همه بازدیدکنندگان.

en: Only for this session
fa_IR: فقط برای این جلسه

en: Open the OneTap Toolbar with URL
fa_IR: باز کردن نوار ابزار وان‌تپ با URL

en: Open with URL
fa_IR: باز کردن با URL

en: Orientation Modules
fa_IR: ماژول‌های جهت‌گیری

en: PRO
fa_IR: حرفه‌ای

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید: تولید بیانیه جدید به طور خودکار نسخه قبلی را بازنویسی می‌کند.

en: Polski
fa_IR: لهستانی

en: Português
fa_IR: پرتغالی

en: Português (Brasil)
fa_IR: پرتغالی (برزیل)

en: Powered by
fa_IR: قدرت گرفته از

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Read Page
fa_IR: خواندن صفحه

en: Readable Font
fa_IR: فونت خوانا

en: Reading Line
fa_IR: خط خواندن

en: Reading Mask
fa_IR: ماسک خواندن

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
fa_IR: پروفایل‌های دسترسی‌پذیری آماده استفاده برای نیازهای مختلف کاربران.

en: Reduces distractions, improves focus
fa_IR: حواس‌پرتی را کاهش می‌دهد، تمرکز را بهبود می‌دهد

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
fa_IR: تصاویر حواس‌پرتی را برای تجربه مرور تمیزتر و متمرکزتر حذف کنید

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
fa_IR: متن "قدرت گرفته از وان‌تپ" را از نوار ابزار در بخش پیش‌نمایش وب‌سایت خود حذف کنید.

en: Reset Settings
fa_IR: بازنشانی تنظیمات

en: Română
fa_IR: رومانیایی

en: Saturation
fa_IR: اشباع

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save hours
fa_IR: صرفه‌جویی در ساعت‌ها

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
fa_IR: صرفه‌جویی در زمان، بهبود SEO و دسترسی‌پذیری

en: See Documentation
fa_IR: مشاهده مستندات

en: Seizure Safe Profile
fa_IR: پروفایل ایمن برای تشنج

en: Select Language
fa_IR: انتخاب زبان

en: Select your accessibility profile
fa_IR: پروفایل دسترسی‌پذیری خود را انتخاب کنید

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
fa_IR: رنگ‌های برند خود را برای شخصی‌سازی ظاهر افزونه تنظیم کنید.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Show Accessibility Statement
fa_IR: نمایش بیانیه دسترسی‌پذیری

en: Slovenčina
fa_IR: اسلواکی

en: Slovenščina
fa_IR: اسلوونیایی

en: Srpski
fa_IR: صربی

en: Start with AltPilot.ai
fa_IR: شروع با AltPilot.ai

en: Statement
fa_IR: بیانیه

en: Stop Animations
fa_IR: توقف انیمیشن‌ها

en: Suomi
fa_IR: فنلاندی

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Svenska
fa_IR: سوئدی

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
fa_IR: به فونتی واضح‌تر و خوانا برای بهبود دسترسی‌پذیری متن تغییر دهید

en: Tablet
fa_IR: تبلت

en: Text Magnifier
fa_IR: بزرگ‌نمای متن

en: There is a new version of %1$s available.
fa_IR: نسخه جدیدی از %1$s در دسترس است.

en: This is a PRO Feature
fa_IR: این یک ویژگی PRO است

en: Thumbnail
fa_IR: بندانگشتی

en: Top left
fa_IR: بالا چپ

en: Top right
fa_IR: بالا راست

en: Try 25 Images for Free
fa_IR: 25 تصویر را به صورت رایگان امتحان کنید

en: Türkçe
fa_IR: ترکی

en: Update now.
fa_IR: اکنون به‌روزرسانی کنید.

en: Upgrade to Pro
fa_IR: ارتقا به نسخه حرفه‌ای

en: Uploaded
fa_IR: آپلود شده

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
fa_IR: از ماسک برای تمرکز روی ناحیه خاصی از متن و کاهش حواس‌پرتی استفاده کنید

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
fa_IR: از فونتی تخصصی استفاده کنید که برای بهبود خوانایی کاربران دیسلکسی طراحی شده است

en: Vertical (Default 20px)
fa_IR: عمودی (پیش‌فرض 20px)

en: Vision Impaired Mode
fa_IR: حالت اختلال بینایی

en: Việt Nam
fa_IR: ویتنام

en: Website
fa_IR: وب‌سایت

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، آیکون در دستگاه‌های دسکتاپ نمایش داده نمی‌شود.

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، آیکون در دستگاه‌های موبایل نمایش داده نمی‌شود.

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، آیکون در دستگاه‌های تبلت نمایش داده نمی‌شود.

en: Widget
fa_IR: ویجت

en: Widget Color
fa_IR: رنگ ویجت

en: Widget Design
fa_IR: طراحی ویجت

en: Widget Position
fa_IR: موقعیت ویجت

en: Widget Position
fa_IR: موقعیت ویجت

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
fa_IR: می‌توانید در صورت نیاز یک بیانیه را ویرایش یا درج کنید. برای ذخیره تغییرات خود روی "ذخیره تنظیمات" کلیک کنید.

en: You do not have permission to install plugin updates
fa_IR: شما مجوز نصب به‌روزرسانی‌های افزونه را ندارید

en: Your browser doesn't support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
fa_IR: مرورگر شما از خروجی گفتار پشتیبانی نمی‌کند. لطفاً مرورگر خود را به‌روزرسانی کنید یا از مرورگری با سنتز گفتار فعال استفاده کنید (مثلاً Chrome، Edge، Safari).

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
fa_IR: و متن جایگزین خود را با AltPilot.ai تولید کنید.

en: icon drop down menu
fa_IR: منوی کشویی آیکون

en: labels. Change the language to edit others.
fa_IR: برچسب‌ها. زبان را تغییر دهید تا بقیه را ویرایش کنید.

en: Čeština
fa_IR: چکی

en: Ελληνικά
fa_IR: یونانی

en: Български
fa_IR: بلغاری

en: Македонија
fa_IR: مقدونیه

en: Русский
fa_IR: روسی

en: Українська
fa_IR: اوکراینی

en: ישראל
fa_IR: اسرائیل

en: العربية
fa_IR: عربی

en: हिन्दी
fa_IR: هندی

en: ประเทศไทย
fa_IR: تایلند

en: 日本語
fa_IR: ژاپنی

en: 简体中文
fa_IR: چینی ساده

en: 한국어
fa_IR: کره‌ای
