OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) - en to ga_IE translation catalogue (187 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
ga_IE: OneTap Pro (do WordPress OneTap Pro - #1 Inrochtaineacht)

note: Description of the plugin
en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
ga_IE: Is breiseán WordPress ilteangach é OneTap atá deartha chun inrochtaineacht láithreán gréasáin gan stró a chinntiú. Le suiteáil simplí aon-chliceála, cinntíonn sé go gcomhlíonann do shuíomh caighdeáin inrochtaineachta gan aon trioblóid. Tógtha ar mhaithe le feidhmíocht, ag soláthar timpeallacht ghréasáin chuimsitheach agus atá cairdiúil d'úsáideoirí do gach cuairteoir.

en: Active
ga_IE: Gníomhach

en: Inactive
ga_IE: Neamhghníomhach

en: Settings
ga_IE: Socruithe

en: Save Changes
ga_IE: Sábháil Athruithe

en: This is a PRO Feature
ga_IE: Is Gné PRO é seo

en:  to use this Feature.
ga_IE:  chun an Ghné seo a úsáid.

en: Upgrade to Pro
ga_IE: Uasghrádú go Pro

en: Desktop
ga_IE: Deasc

en: Tablet
ga_IE: Táibléad

en: Mobile
ga_IE: Soghluaiste

en: Copied!
ga_IE: Cóipeáladh!

en: Failed!
ga_IE: Theip!

en: Copy
ga_IE: Cóipeáil

en: Enter Custom Label
ga_IE: Cuir isteach Lipéad Saincheaptha

en: Save
ga_IE: Sábháil

en: Thumbnail
ga_IE: Mionphictiúr

en: Alt Text
ga_IE: Téacs Alt

en: Uploaded
ga_IE: Uaslódáilte

en: Actions
ga_IE: Gníomhartha

en: Enter a Alt-text...
ga_IE: Cuir isteach téacs alt...

en: No images found in Media Library.
ga_IE: Níor aimsíodh aon íomhánna sa Leabharlann Mheán.

en: Previous
ga_IE: Roimhe seo

en: Next
ga_IE: Ar aghaidh

en: Deactivate License
ga_IE: Díchumasú Ceadúnas

en: Activate License
ga_IE: Cumasú Ceadúnas

en: Widget
ga_IE: Giúire

en: Modules
ga_IE: Modúil

en: Statement
ga_IE: Ráiteas

en: Module Labels
ga_IE: Lipéid Modúil

en: General settings
ga_IE: Socruithe ginearálta

en: Icons
ga_IE: Deilbhíní

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
ga_IE: Saincheap dath, deilbhín, agus méid do chnaipe inrochtaineachta chun freastal ar do bhranda.

en: See Documentation
ga_IE: Féach ar an Doiciméadú

en: Widget Design
ga_IE: Dearadh Giúire

en: Icon Size
ga_IE: Méid Deilbhín

en: Add Border
ga_IE: Cuir Imeall leis

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
ga_IE: Socraigh do dhathanna brandála féin chun cuma an bhreiseáin a phearsantú.

en: Free WCAG Contrast-Checker
ga_IE: Seiceálaí Codarsnachta WCAG Saor in Aisce

en: Widget Color
ga_IE: Dath Giúire

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
ga_IE: Coigeartaigh suíomh na ngiúirí chun freastal ar do roghanna leagan amach.

en: Widget Position
ga_IE: Suíomh Giúire

en: Widget Position
ga_IE: Suíomh Giúire

en: Middle right
ga_IE: Lár ar dheis

en: Middle left
ga_IE: Lár ar chlé

en: Bottom right
ga_IE: Bun ar dheis

en: Bottom left
ga_IE: Bun ar chlé

en: Top right
ga_IE: Barr ar dheis

en: Top left
ga_IE: Barr ar chlé

en: Vertical (Default 20px)
ga_IE: Ingearach (Réamhshocraithe 20px)

en: Horizontal (Default 20px)
ga_IE: Cothrománach (Réamhshocraithe 20px)

en: Hide On Desktop
ga_IE: Folaigh ar Dheasc

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
ga_IE: Nuair a chumasófar é, ní thaispeánfar an deilbhín ar ghléis deisce.

en: Hide On Tablet
ga_IE: Folaigh ar Tháibléad

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
ga_IE: Nuair a chumasófar é, ní thaispeánfar an deilbhín ar ghléis táibléid.

en: Hide On Mobile
ga_IE: Folaigh ar Shoghluaiste

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
ga_IE: Nuair a chumasófar é, ní thaispeánfar an deilbhín ar ghléis shoghluaiste.

en: Default Language
ga_IE: Teanga Réamhshocraithe

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
ga_IE: Roghnaigh do theanga is fearr leat d'idirfheidhm an bhreiseáin.

en: Default
ga_IE: Réamhshocraithe

en: License Key
ga_IE: Eochair Ceadúnais

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
ga_IE: Cuir isteach d'eochair cheadúnais chun gnéithe Pro a dhíghlasáil agus rochtain a fháil ar ghnéithe ardleibhéil.

en: General Settings
ga_IE: Socruithe Ginearálta

en: Hide "Powered by OneTap"
ga_IE: Folaigh "Powered by OneTap"

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
ga_IE: Bain an téacs "Powered by OneTap" den Bharra Uirlisí ar éadan do láithreáin ghréasáin.

en: Open with URL
ga_IE: Oscail le URL

en: Open the OneTap Toolbar with URL
ga_IE: Oscail Barra Uirlisí OneTap le URL

en: Edit Module Labels
ga_IE: Cuir Lipéid Modúil in Eagar

en: Edit Labels
ga_IE: Cuir Lipéid in Eagar

en: Alt-Text AI
ga_IE: Téacs Alt AI

en: Generate Alt-Text with Ai
ga_IE: Gin Téacs Alt le AI

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
ga_IE: Sábháil uaireanta, méadaigh SEO & Inrochtaineacht

en: Start with AltPilot.ai
ga_IE: Tosaigh le AltPilot.ai

en: Accessibility Profiles
ga_IE: Próifílí Inrochtaineachta

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
ga_IE: Próifílí inrochtaineachta réidh le húsáid do riachtanais úsáideora éagsúla.

en: Content Modules
ga_IE: Modúil Ábhair

en: Font Size
ga_IE: Méid Cló

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
ga_IE: Méadaigh téacs go héasca chun luéitléithe agus inrochtaineacht a fheabhsú do gach duine

en: Highlight Links
ga_IE: Nascanna Aibhsigh

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
ga_IE: Aithin nascanna cliceáilte go héasca le feabhsuithe amhairc chun nascleanúint níos fearr

en: Line Height
ga_IE: Airde Líne

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
ga_IE: Coigeartaigh spásáil líne chun luéitléithe níos fearr agus soiléire téacs a fheabhsú

en: Readable Font
ga_IE: Cló Inléite

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
ga_IE: Aistrigh go cló níos soiléire agus níos éasca le léamh chun inrochtaineacht téacs a fheabhsú

en: Big Cursor
ga_IE: Cúrsóir Mór

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
ga_IE: Feabhsaigh infheictheacht le cúrsóir níos mó chun nascleanúint agus rialú níos éasca

en: Text Magnifier
ga_IE: Méadaitheoir Téacs

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
ga_IE: Méadaigh téacs roghnaithe chun luéitléithe agus inrochtaineacht a fheabhsú

en: Dyslexic Font
ga_IE: Cló Dyslexic

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
ga_IE: Úsáid cló speisialaithe atá deartha chun luéitléithe a fheabhsú d'úsáideoirí dyslexic

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
ga_IE: Coigeartaigh ailíniú téacs chun struchtúr agus luéitléithe a fheabhsú

en: Letter Spacing
ga_IE: Spásáil Litreacha

en: Adjust letter spacing for improved readability
ga_IE: Coigeartaigh spásáil litreacha chun luéitléithe a fheabhsú

en: Font Weight
ga_IE: Tromas Cló

en: Adjust font weight for improved readability
ga_IE: Coigeartaigh tromas cló chun luéitléithe a fheabhsú

en: Color Modules
ga_IE: Modúil Dathanna

en: Dark Contrast
ga_IE: Codarsnacht Dorcha

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
ga_IE: Coigeartaigh sáithiú dathanna chun taithí amhairc níos beoga nó níos suaimhní

en: Light Contrast
ga_IE: Codarsnacht Éadrom

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
ga_IE: Coigeartaigh sáithiú dathanna chun taithí amhairc níos beoga nó níos suaimhní

en: High Contrast
ga_IE: Codarsnacht Ard

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
ga_IE: Coigeartaigh sáithiú dathanna chun taithí amhairc níos beoga nó níos suaimhní

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
ga_IE: Coigeartaigh sáithiú dathanna chun taithí amhairc níos beoga nó níos suaimhní

en: Saturation
ga_IE: Sáithiú

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
ga_IE: Coigeartaigh sáithiú dathanna chun taithí amhairc níos beoga nó níos suaimhní

en: Orientation Modules
ga_IE: Modúil Treoshuíomh

en: Reading Line
ga_IE: Líne Léitheoireachta

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
ga_IE: Aibhsigh an líne reatha chun dul chun cinn léitheoireachta a rianú agus fócas a fheabhsú

en: Reading Mask
ga_IE: Masc Léitheoireachta

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
ga_IE: Úsáid masc chun díriú ar limistéar sonrach téacs agus distraictí a laghdú

en: Read Page
ga_IE: Leigh Leathanach

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
ga_IE: Leigh ábhar an leathanaigh os ard go huathoibríoch chun inrochtaineacht gan lámha

en: Keyboard Navigation
ga_IE: Nascleanúint Méarchláir

en: Navigate the site using only the keyboard
ga_IE: Nascleanúint an láithreáin ag úsáid an mhéarchláir amháin

en: Hide Images
ga_IE: Íomhánna Folaigh

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
ga_IE: Bain íomhánna distraictí chun taithí brabhsála níos glaine agus níos fócasaithe

en: Mute Sounds
ga_IE: Fuaimeanna Ciúnaigh

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
ga_IE: Ciúnaigh fuaimeanna láithreáin ghréasáin go héasca chun taithí brabhsála gan distraictí

en: Highlight Titles
ga_IE: Teidil Aibhsigh

en: Highlight titles for better recognition
ga_IE: Aibhsigh teidil chun aithint níos fearr

en: Highlight Content
ga_IE: Ábhar Aibhsigh

en: Highlight elements when hovered over
ga_IE: Aibhsigh eilimintí nuair a thugtar os cionn iad

en: Stop Animations
ga_IE: Stop Beochana

en: Disable animations to reduce distractions
ga_IE: Díchumasaigh beochana chun distraictí a laghdú

en: Information
ga_IE: Faisnéis

en: Hide Toolbar
ga_IE: Barra Uirlisí Folaigh

en: Accessibility Adjustments
ga_IE: Coigeartuithe Inrochtaineachta

en: Select your accessibility profile
ga_IE: Roghnaigh do phróifíl inrochtaineachta

en: Vision Impaired Mode
ga_IE: Mód Fadhbanna Féachana

en: Enhances website's visuals
ga_IE: Feabhsaíonn amhairc láithreáin ghréasáin

en: Seizure Safe Profile
ga_IE: Próifíl Sábhailteachta Gabhála

en: Clear flashes & reduces color
ga_IE: Glan spléachtaí & laghdaíonn dath

en: ADHD Friendly Mode
ga_IE: Mód Cairdiúil ADHD

en: Focused browsing, distraction-free
ga_IE: Brabhsáil fócasaithe, gan distraictí

en: Blindness Mode
ga_IE: Mód Daille

en: Reduces distractions, improves focus
ga_IE: Laghdaíonn distraictí, feabhsaíonn fócas

en: Epilepsy Safe Mode
ga_IE: Mód Sábhailteachta Titimeas

en: Dims colors and stops blinking
ga_IE: Dathanna doiléire agus stopann ag caochadh

en: Font Size (Default)
ga_IE: Méid Cló

en: Line Height (Default)
ga_IE: Airde Líne

en: Font weight
ga_IE: Tromas Cló

en: Edit Alt Text
ga_IE: Cuir Téacs Alt in Eagar

en: Show Accessibility Statement
ga_IE: Taispeáin Ráiteas Inrochtaineachta

en: Select Language
ga_IE: Roghnaigh Teanga

en: Company Name
ga_IE: Ainm na Cuideachta

en: Business E-mail
ga_IE: R-phost Gnó

en: Website
ga_IE: Láithreán Gréasáin

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
ga_IE: Deimhním go bhfuil an stádas inrochtaineachta ginte bunaithe ar mo mheasúnú féin. Ní ghlacann soláthraí an ghineadóra seo freagracht as a chruinneas nó a chomhlíonadh.

en: Generate Text
ga_IE: Téacs a Ghiniúint

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
ga_IE: Tabhair faoi deara: Scríobhfaidh ráiteas nua a ghiniúint thar an leagan roimhe seo go huathoibríoch.

en: Generate Accessibility Status
ga_IE: Stádas Inrochtaineachta a Ghiniúint

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
ga_IE: Is féidir leat Ráiteas a chur in eagar nó a chur isteach de réir mar is gá. Cliceáil "Sábháil socruithe" chun do athruithe a shábháil.

en: Save hours
ga_IE: Sábháil uaireanta

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
ga_IE: agus gin do Téacs Alt le AltPilot.ai.

en: Try 25 Images for Free
ga_IE: Bain triail as 25 Íomhá saor in aisce

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
ga_IE: Má tá tú ag baint taitnimh as OneTap, bheadh muid buíoch as mear

en:  review – it means a lot to us.
ga_IE:  athbhreithniú – ciallaíonn sé go leor dúinn.

en: Documentation
ga_IE: Doiciméadú

en: Support
ga_IE: Tacaíocht

en: Get PRO
ga_IE: Faigh PRO

en: Save changes
ga_IE: Sábháil socruithe

en: Currently editing
ga_IE: Ag cur in eagar faoi láthair

en: labels. Change the language to edit others.
ga_IE: lipéid. Athraigh an teanga chun cinn eile a chur in eagar.

en: Live Preview
ga_IE: Réamhamharc Beo

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
ga_IE: Tá leagan nua de %1$s ar fáil.

en: Contact your network administrator to install the update.
ga_IE: Déan teagmháil le do riarachán líonra chun an nuashonrú a shuiteáil.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
ga_IE: %1$sFéach ar shonraí leagan %2$s%3$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
ga_IE: %1$sFéach ar shonraí leagan %2$s%3$s nó %4$snuashonrú anois%5$s.

en: Update now.
ga_IE: Nuashonrú anois.

en: You do not have permission to install plugin updates
ga_IE: Níl cead agat nuashonruithe breiseán a shuiteáil

en: Error
ga_IE: Earráid

en: icon drop down menu
ga_IE: deilbhín roghchlár titim síos

en: Accessibility  Adjustments
ga_IE: Coigeartuithe Inrochtaineachta

en: Powered by
ga_IE: Cumhachtaithe ag

en: Back
ga_IE: Ar Ais

en: How long do you want to hide the toolbar?
ga_IE: Cá fhad ar mhaith leat barra uirlisí inrochtaineachta a fholach?

en: Hide Toolbar Duration
ga_IE: Fad Folaigh Barra Uirlisí

en: Only for this session
ga_IE: Ach don seisiún seo

en: 24 hours
ga_IE: 24 uair

en: A Week
ga_IE: Seachtain

en: Not Now
ga_IE: Ní Anois

en: Cursor
ga_IE: Cúrsóir

en: Browser needs to be updated
ga_IE: Ní mór an brabhsálaí a nuashonrú

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
ga_IE: Ní thacaíonn do bhrabhsálaí le haschur cainte. Nuashonraigh do bhrabhsálaí nó úsáid ceann le sintéis cainte cumasaithe (m.sh. Chrome, Edge, Safari).

en: How to Update?
ga_IE: Conas a Nuashonrú?

en: Reset Settings
ga_IE: Socruithe Athshocraigh
