OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) 6.9.0 - en to hr_HR translation catalogue (184 entries)

en:  review – it means a lot to us.
hr_HR:  recenziju – to nam puno znači.

en:  to use this Feature.
hr_HR:  za korištenje ove značajke.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
hr_HR: %1$sPogledaj detalje verzije %2$s%3$s ili %4$sažuriraj sada%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
hr_HR: %1$sPogledaj detalje verzije %2$s%3$s.

en: 24 hours
hr_HR: 24 sata

en: A Week
hr_HR: Tjedan

en: ADHD Friendly Mode
hr_HR: ADHD prijateljski način

en: Accessibility  Adjustments
hr_HR: Prilagodbe pristupačnosti

en: Accessibility Adjustments
hr_HR: Prilagodbe pristupačnosti

en: Accessibility Profiles
hr_HR: Profili pristupačnosti

en: Actions
hr_HR: Radnje

en: Activate License
hr_HR: Aktiviraj licencu

en: Active
hr_HR: Aktivno

en: Add Border
hr_HR: Dodaj obrub

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
hr_HR: Prilagodite zasićenost boja za življi ili prigušeni vizualni doživljaj

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
hr_HR: Prilagodite zasićenost boja za življi ili prigušeni vizualni doživljaj

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
hr_HR: Prilagodite zasićenost boja za življi ili prigušeni vizualni doživljaj

en: Adjust font weight for improved readability
hr_HR: Prilagodite težinu fonta za poboljšanu čitljivost

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
hr_HR: Prilagodite zasićenost boja za življi ili prigušeni vizualni doživljaj

en: Adjust letter spacing for improved readability
hr_HR: Prilagodite razmak slova za poboljšanu čitljivost

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
hr_HR: Prilagodite zasićenost boja za življi ili prigušeni vizualni doživljaj

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
hr_HR: Prilagodite razmak linija za bolju čitljivost i poboljšanu jasnoću teksta

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
hr_HR: Prilagodite poravnavanje teksta za poboljšanu strukturu i čitljivost

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
hr_HR: Prilagodite poziciju widgeta da odgovaraju vašim preferencijama rasporeda.

en: Alt Text
hr_HR: Alt tekst

en: Alt-Text AI
hr_HR: Alt-tekst AI

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
hr_HR: Automatski čitaj naglas sadržaj stranice za pristupačnost bez ruku

en: Back
hr_HR: Natrag

en: Big Cursor
hr_HR: Veliki kursor

en: Blindness Mode
hr_HR: Način sljepoće

en: Bottom left
hr_HR: Dno lijevo

en: Bottom right
hr_HR: Dno desno

en: Browser needs to be updated
hr_HR: Preglednik treba ažuriranje

en: Business E-mail
hr_HR: Poslovni e-mail

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
hr_HR: Odaberite željeni jezik za sučelje plugina.

en: Clear flashes & reduces color
hr_HR: Uklanja bljeskanje i smanjuje boje

en: Color Modules
hr_HR: Moduli boja

en: Company Name
hr_HR: Naziv tvrtke

en: Contact your network administrator to install the update.
hr_HR: Kontaktirajte svog mrežnog administratora za instalaciju ažuriranja.

en: Content Modules
hr_HR: Moduli sadržaja

en: Copied!
hr_HR: Kopirano!

en: Copy
hr_HR: Kopiraj

en: Currently editing
hr_HR: Trenutno uređujem

en: Cursor
hr_HR: Kursor

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
hr_HR: Prilagodite boju, ikonu i veličinu gumba pristupačnosti da odgovaraju vašoj marki.

en: Dark Contrast
hr_HR: Tamni kontrast

en: Deactivate License
hr_HR: Deaktiviraj licencu

en: Default
hr_HR: Zadano

en: Default Language
hr_HR: Zadani jezik

en: Dims colors and stops blinking
hr_HR: Prigušuje boje i zaustavlja treptanje

en: Disable animations to reduce distractions
hr_HR: Onemogućite animacije za smanjenje ometanja

en: Documentation
hr_HR: Dokumentacija

en: Dyslexic Font
hr_HR: Disleksijski font

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
hr_HR: Lako povećajte tekst za poboljšanu čitljivost i pristupačnost za sve

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
hr_HR: Lako identificirajte klikljive veze s vizualnim poboljšanjima za bolju navigaciju

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
hr_HR: Lako utišajte zvukove web stranice za iskustvo pregledavanja bez ometanja

en: Edit Alt Text
hr_HR: Uredi Alt tekst

en: Edit Labels
hr_HR: Uredi oznake

en: Edit Module Labels
hr_HR: Uredi oznake modula

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
hr_HR: Poboljšajte vidljivost s većim kursorom za lakšu navigaciju i kontrolu

en: Enhances website's visuals
hr_HR: Poboljšava vizuale web stranice

en: Enter Custom Label
hr_HR: Unesite prilagođenu oznaku

en: Enter a Alt-text...
hr_HR: Unesite Alt-tekst...

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
hr_HR: Unesite svoj ključ licence za otključavanje Pro značajki i pristup naprednim značajkama.

en: Epilepsy Safe Mode
hr_HR: Sigurni način za epilepsiju

en: Error
hr_HR: Greška

en: Failed!
hr_HR: Neuspješno!

en: Focused browsing, distraction-free
hr_HR: Fokusirano pregledavanje, bez ometanja

en: Font Size
hr_HR: Veličina fonta

en: Font Size (Default)
hr_HR: Veličina fonta

en: Font Weight
hr_HR: Težina fonta

en: Font weight
hr_HR: Težina fonta

en: Free WCAG Contrast-Checker
hr_HR: Besplatni WCAG provjera kontrasta

en: General Settings
hr_HR: Opće postavke

en: General settings
hr_HR: Opće postavke

en: Generate Accessibility Status
hr_HR: Generiraj status pristupačnosti

en: Generate Alt-Text with Ai
hr_HR: Generiraj Alt-tekst s AI

en: Generate Text
hr_HR: Generiraj tekst

en: Get PRO
hr_HR: Dobij PRO

en: Hide "Powered by OneTap"
hr_HR: Sakrij "Powered by OneTap"

en: Hide Images
hr_HR: Sakrij slike

en: Hide On Desktop
hr_HR: Sakrij na desktopu

en: Hide On Mobile
hr_HR: Sakrij na mobilnom

en: Hide On Tablet
hr_HR: Sakrij na tabletu

en: Hide Toolbar
hr_HR: Sakrij alatnu traku

en: Hide Toolbar Duration
hr_HR: Trajanje skrivanja alatne trake

en: High Contrast
hr_HR: Visoki kontrast

en: Highlight Content
hr_HR: Istakni sadržaj

en: Highlight Links
hr_HR: Istakni veze

en: Highlight Titles
hr_HR: Istakni naslove

en: Highlight elements when hovered over
hr_HR: Istaknite elemente kada se prelije preko njih

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
hr_HR: Istaknite trenutnu liniju za praćenje napretka čitanja i poboljšanje fokusa

en: Highlight titles for better recognition
hr_HR: Istaknite naslove za bolje prepoznavanje

en: Horizontal (Default 20px)
hr_HR: Horizontalno (Zadano 20px)

en: How long do you want to hide the toolbar?
hr_HR: Koliko dugo želite sakriti alatnu traku pristupačnosti?

en: How to Update?
hr_HR: Kako ažurirati?

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
hr_HR: Potvrđujem da se generirani status pristupačnosti temelji na mojoj vlastitoj procjeni. Pružatelj ovog generatora ne preuzima odgovornost za njegovu točnost ili usklađenost.

en: Icon Size
hr_HR: Veličina ikone

en: Icons
hr_HR: Ikone

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
hr_HR: Ako uživate u OneTap-u, stvarno bismo cijenili brzu

en: Inactive
hr_HR: Neaktivno

en: Information
hr_HR: Informacije

en: Keyboard Navigation
hr_HR: Navigacija tipkovnicom

en: Letter Spacing
hr_HR: Razmak slova

en: License Key
hr_HR: Ključ licence

en: Light Contrast
hr_HR: Svijetli kontrast

en: Line Height
hr_HR: Visina linije

en: Line Height (Default)
hr_HR: Visina linije

en: Live Preview
hr_HR: Pregled uživo

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
hr_HR: Povećajte odabrani tekst za poboljšanu čitljivost i pristupačnost

en: Middle left
hr_HR: Sredina lijevo

en: Middle right
hr_HR: Sredina desno

en: Mobile
hr_HR: Mobilni

en: Module Labels
hr_HR: Oznake modula

en: Modules
hr_HR: Moduli

en: Mute Sounds
hr_HR: Utišaj zvukove

en: Navigate the site using only the keyboard
hr_HR: Navigirajte stranicom koristeći samo tipkovnicu

en: Next
hr_HR: Sljedeće

en: No images found in Media Library.
hr_HR: Nema pronađenih slika u Medijskoj biblioteci.

en: Not Now
hr_HR: Ne sada

en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
hr_HR: OneTap Pro (za WordPress OneTap Pro - #1 Pristupačnost)

en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
hr_HR: OneTap je višejezični WordPress plugin dizajniran za besprijekornu pristupačnost web stranice. Jednostavnom instalacijom jednim klikom osigurava da vaša stranica zadovoljava standarde pristupačnosti bez ikakvih problema. Izgrađen za performanse, pruža inkluzivno, korisnički prijateljsko web okruženje za sve posjetitelje.

en: Only for this session
hr_HR: Samo za ovu sesiju

en: Open the OneTap Toolbar with URL
hr_HR: Otvori OneTap alatnu traku s URL-om

en: Open with URL
hr_HR: Otvori s URL-om

en: Orientation Modules
hr_HR: Moduli orijentacije

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
hr_HR: Napomena: Generiranje nove izjave automatski će prepisati prethodnu verziju.

en: Powered by
hr_HR: Pokreće

en: Previous
hr_HR: Prethodno

en: Read Page
hr_HR: Čitaj stranicu

en: Readable Font
hr_HR: Čitljiv font

en: Reading Line
hr_HR: Linija čitanja

en: Reading Mask
hr_HR: Maska čitanja

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
hr_HR: Gotovi profili pristupačnosti za različite potrebe korisnika.

en: Reduces distractions, improves focus
hr_HR: Smanjuje ometanja, poboljšava fokus

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
hr_HR: Uklonite ometajuće slike za čišće, fokusiranije iskustvo pregledavanja

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
hr_HR: Uklonite "Powered by OneTap" tekst iz alatne trake na frontendu vaše web stranice.

en: Reset Settings
hr_HR: Resetiraj postavke

en: Saturation
hr_HR: Zasićenost

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Save Changes
hr_HR: Spremi promjene

en: Save changes
hr_HR: Spremi promjene

en: Save hours
hr_HR: Uštedite sate

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
hr_HR: Uštedite sate, poboljšajte SEO i pristupačnost

en: See Documentation
hr_HR: Vidi dokumentaciju

en: Seizure Safe Profile
hr_HR: Sigurni profil za napadaje

en: Select Language
hr_HR: Odaberi jezik

en: Select your accessibility profile
hr_HR: Odaberite svoj profil pristupačnosti

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
hr_HR: Postavite vlastite boje brenda za personalizaciju izgleda plugina.

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Show Accessibility Statement
hr_HR: Prikaži izjavu o pristupačnosti

en: Start with AltPilot.ai
hr_HR: Počnite s AltPilot.ai

en: Statement
hr_HR: Izjava

en: Stop Animations
hr_HR: Zaustavi animacije

en: Support
hr_HR: Podrška

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
hr_HR: Prebacite se na jasniji, lakše čitljiv font za poboljšanu pristupačnost teksta

en: Text Magnifier
hr_HR: Povećalo teksta

en: There is a new version of %1$s available.
hr_HR: Dostupna je nova verzija %1$s.

en: This is a PRO Feature
hr_HR: Ovo je PRO značajka

en: Thumbnail
hr_HR: Sličica

en: Top left
hr_HR: Vrh lijevo

en: Top right
hr_HR: Vrh desno

en: Try 25 Images for Free
hr_HR: Isprobajte 25 slika besplatno

en: Update now.
hr_HR: Ažuriraj sada.

en: Upgrade to Pro
hr_HR: Nadogradi na Pro

en: Uploaded
hr_HR: Učitano

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
hr_HR: Koristite masku za fokusiranje na određeno područje teksta i smanjenje ometanja

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
hr_HR: Koristite specijalizirani font dizajniran za poboljšanje čitljivosti za korisnike s disleksijom

en: Vertical (Default 20px)
hr_HR: Vertikalno (Zadano 20px)

en: Vision Impaired Mode
hr_HR: Način oštećenog vida

en: Website
hr_HR: Web stranica

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
hr_HR: Kada je omogućeno, ikona se neće prikazivati na desktop uređajima.

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
hr_HR: Kada je omogućeno, ikona se neće prikazivati na mobilnim uređajima.

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
hr_HR: Kada je omogućeno, ikona se neće prikazivati na tablet uređajima.

en: Widget Color
hr_HR: Boja widgeta

en: Widget Design
hr_HR: Dizajn widgeta

en: Widget Position
hr_HR: Pozicija widgeta

en: Widget Position
hr_HR: Pozicija widgeta

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
hr_HR: Možete urediti ili umetnuti izjavu prema potrebi. Kliknite "Spremi postavke" za spremanje promjena.

en: You do not have permission to install plugin updates
hr_HR: Nemate dozvolu za instalaciju ažuriranja plugina

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
hr_HR: Vaš preglednik ne podržava govorni izlaz. Molimo ažurirajte svoj preglednik ili koristite onaj s omogućenom govornom sintezom (npr. Chrome, Edge, Safari).

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
hr_HR: i generirajte svoj Alt-tekst s AltPilot.ai.

en: icon drop down menu
hr_HR: padajući izbornik ikone

en: labels. Change the language to edit others.
hr_HR: oznake. Promijenite jezik za uređivanje drugih.
