OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) - en to hu_HU translation catalogue (219 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
hu_HU: OneTap Pro (WordPress OneTap Pro – #1 akadálymentesítés)

note: Description of the plugin
en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
hu_HU: A OneTap egy többnyelvű WordPress-bővítmény, amelyet a weboldal zökkenőmentes akadálymentesítésére terveztek. Egyszerű, egykattintásos telepítéssel biztosítja, hogy webhelye megfeleljen az akadálymentességi szabványoknak. Teljesítményre építve minden látogató számára befogadó, felhasználóbarát webes környezetet nyújt.

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Inactive
hu_HU: Inaktív

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: This is a PRO Feature
hu_HU: Ez PRO funkció

en:  to use this Feature.
hu_HU:  a funkció használatához.

en: Upgrade to Pro
hu_HU: Frissítés Pro verzióra

en: Desktop
hu_HU: Asztali

en: Mobile
hu_HU: Mobil

en: Copied!
hu_HU: Másolva!

en: Failed!
hu_HU: Sikertelen!

en: Copy
hu_HU: Másolás

en: Enter Custom Label
hu_HU: Egyéni címke megadása

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Thumbnail
hu_HU: Bélyegkép

en: Alt Text
hu_HU: Alt szöveg

en: Uploaded
hu_HU: Feltöltve

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Enter a Alt-text...
hu_HU: Adjon meg alt szöveget...

en: No images found in Media Library.
hu_HU: Nem találhatók képek a Médiatárban.

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Next
hu_HU: Következő

en: Deactivate License
hu_HU: Licenc deaktiválása

en: Activate License
hu_HU: Licenc aktiválása

en: Modules
hu_HU: Modulok

en: Statement
hu_HU: Nyilatkozat

en: Module Labels
hu_HU: Modulcímkék

en: General settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Icons
hu_HU: Ikonok

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
hu_HU: Testreszabhatja az akadálymentesítési gomb színét, ikonját és méretét, hogy illeszkedjen a márkához.

en: See Documentation
hu_HU: Dokumentáció megtekintése

en: Widget Design
hu_HU: Widget dizájnja

en: Icon Size
hu_HU: Ikon mérete

en: Add Border
hu_HU: Szegély hozzáadása

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
hu_HU: Saját arculati színeket állíthat be a bővítmény megjelenésének személyre szabásához.

en: Free WCAG Contrast-Checker
hu_HU: Ingyenes WCAG kontraszt-ellenőrző

en: Widget Color
hu_HU: Widget színe

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
hu_HU: Állítsa a widgetek pozícióját az elrendezési preferenciákhoz.

en: Widget Position
hu_HU: Widget pozíciója

en: Widget Position
hu_HU: Widget pozíciója

en: Middle right
hu_HU: Középen jobb

en: Middle left
hu_HU: Középen bal

en: Bottom right
hu_HU: Jobb alsó

en: Bottom left
hu_HU: Bal alsó

en: Top right
hu_HU: Jobb felső

en: Top left
hu_HU: Bal felső

en: Vertical (Default 20px)
hu_HU: Függőleges (alapértelmezett 20px)

en: Horizontal (Default 20px)
hu_HU: Vízszintes (alapértelmezett 20px)

en: Hide On Desktop
hu_HU: Elrejtés asztali nézetben

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
hu_HU: Engedélyezéskor az ikon nem jelenik meg asztali eszközökön.

en: Hide On Tablet
hu_HU: Elrejtés tableten

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
hu_HU: Engedélyezéskor az ikon nem jelenik meg tableteken.

en: Hide On Mobile
hu_HU: Elrejtés mobilon

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
hu_HU: Engedélyezéskor az ikon nem jelenik meg mobil eszközökön.

en: Default Language
hu_HU: Alapértelmezett nyelv

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
hu_HU: Válassza ki a bővítmény felületének kívánt nyelvét.

en: English
hu_HU: Angol

en: Deutsch
hu_HU: Német

en: Español
hu_HU: Spanyol

en: Français
hu_HU: Francia

en: Italiano
hu_HU: Olasz

en: Polski
hu_HU: Lengyel

en: Svenska
hu_HU: Svéd

en: Suomi
hu_HU: Finn

en: Português
hu_HU: Portugál

en: Română
hu_HU: Román

en: Slovenščina
hu_HU: Szlovén

en: Slovenčina
hu_HU: Szlovák

en: Nederlands
hu_HU: Holland

en: Dansk
hu_HU: Dán

en: Ελληνικά
hu_HU: Görög

en: Čeština
hu_HU: Cseh

en: Lietuvių
hu_HU: Litván

en: Latviešu
hu_HU: Lett

en: Eesti
hu_HU: Észt

en: Hrvatski
hu_HU: Horvát

en: Gaeilge
hu_HU: Ír

en: Български
hu_HU: Bolgár

en: Norsk
hu_HU: Norvég

en: Türkçe
hu_HU: Török

en: Bahasa Indonesia
hu_HU: Indonéz

en: Português (Brasil)
hu_HU: Portugál (Brazília)

en: 日本語
hu_HU: Japán

en: 한국어
hu_HU: Koreai

en: 简体中文
hu_HU: Egyszerűsített kínai

en: العربية
hu_HU: Arab

en: Русский
hu_HU: Orosz

en: हिन्दी
hu_HU: Hindi

en: Українська
hu_HU: Ukrán

en: Srpski
hu_HU: Szerb

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: License Key
hu_HU: Licenckulcs

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
hu_HU: Adja meg licenckulcsát a Pro funkciók feloldásához és a haladó funkciók eléréséhez.

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Hide "Powered by OneTap"
hu_HU: „Powered by OneTap” elrejtése

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
hu_HU: Távolítsa el a „Powered by OneTap” szöveget a webhely előtérben látható eszköztárából.

en: Open with URL
hu_HU: Megnyitás URL-lel

en: Open the OneTap Toolbar with URL
hu_HU: A OneTap eszköztár megnyitása URL-lel

en: Edit Module Labels
hu_HU: Modulcímkék szerkesztése

en: Edit Labels
hu_HU: Címkék szerkesztése

en: Alt-Text AI
hu_HU: Alt szöveg MI

en: Generate Alt-Text with Ai
hu_HU: Alt szöveg generálása MI-vel

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
hu_HU: Időt spórol, javítja az SEO-t és az akadálymentességet

en: Start with AltPilot.ai
hu_HU: Kezdje az AltPilot.ai-val

en: Accessibility Profiles
hu_HU: Akadálymentességi profilok

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
hu_HU: Különböző felhasználói igényekre kész akadálymentességi profilok.

en: Content Modules
hu_HU: Tartalmi modulok

en: Font Size
hu_HU: Betűméret

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
hu_HU: Egyszerűen nagyíthatja a szöveget a jobb olvashatóság és akadálymentesség érdekében

en: Highlight Links
hu_HU: Hivatkozások kiemelése

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
hu_HU: A kattintható hivatkozások könnyebb felismerése vizuális kiemeléssel a jobb navigációért

en: Line Height
hu_HU: Sortávolság

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
hu_HU: Állítsa a sortávolságot a jobb olvashatóságért és a tisztább szövegért

en: Readable Font
hu_HU: Jól olvasható betűtípus

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
hu_HU: Váltson tisztább, könnyebben olvasható betűtípusra a jobb szöveg-hozzáférhetőségért

en: Big Cursor
hu_HU: Nagy kurzor

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
hu_HU: Növelje a láthatóságot nagyobb kurzorral a könnyebb navigáció és vezérlés érdekében

en: Text Magnifier
hu_HU: Szövegnagyító

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
hu_HU: Nagyítsa a kijelölt szöveget a jobb olvashatóság és hozzáférhetőség érdekében

en: Dyslexic Font
hu_HU: Diszlexia‑barát betűtípus

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
hu_HU: Speciális, diszlexiásoknak tervezett betűtípus javítja az olvashatóságot

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
hu_HU: Állítsa a szöveg igazítását a jobb struktúra és olvashatóság érdekében

en: Letter Spacing
hu_HU: Betűköz

en: Adjust letter spacing for improved readability
hu_HU: Állítsa a betűközt a jobb olvashatóság érdekében

en: Font Weight
hu_HU: Betűvastagság

en: Adjust font weight for improved readability
hu_HU: Állítsa a betűvastagságot a jobb olvashatóság érdekében

en: Color Modules
hu_HU: Színmodulok

en: Dark Contrast
hu_HU: Sötét kontraszt

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
hu_HU: Állítsa a színtelítettséget az élénkebb vagy visszafogottabb vizuális élményhez

en: Light Contrast
hu_HU: Világos kontraszt

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
hu_HU: Állítsa a színtelítettséget az élénkebb vagy visszafogottabb vizuális élményhez

en: High Contrast
hu_HU: Magas kontraszt

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
hu_HU: Állítsa a színtelítettséget az élénkebb vagy visszafogottabb vizuális élményhez

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
hu_HU: Állítsa a színtelítettséget az élénkebb vagy visszafogottabb vizuális élményhez

en: Saturation
hu_HU: Telítettség

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
hu_HU: Állítsa a színtelítettséget az élénkebb vagy visszafogottabb vizuális élményhez

en: Orientation Modules
hu_HU: Tájolási modulok

en: Reading Line
hu_HU: Olvasóvonal

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
hu_HU: Emelje ki az aktuális sort az olvasás követéséhez és a fókusz javításához

en: Reading Mask
hu_HU: Olvasómaszk

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
hu_HU: Használjon maszkot egy adott szövegrészre való fókuszáláshoz és a zavaró elemek csökkentéséhez

en: Read Page
hu_HU: Oldal felolvasása

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
hu_HU: Automatikusan felolvassa az oldal tartalmát, kézhasználat nélkül

en: Keyboard Navigation
hu_HU: Billentyűzetes navigáció

en: Navigate the site using only the keyboard
hu_HU: Navigáljon a webhelyen kizárólag billentyűzettel

en: Hide Images
hu_HU: Képek elrejtése

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
hu_HU: Zavaró képek eltávolítása a tisztább, fókuszáltabb böngészés érdekében

en: Mute Sounds
hu_HU: Hangok némítása

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
hu_HU: Némítsa el könnyedén a webhely hangjait a zavartalan böngészéshez

en: Highlight Titles
hu_HU: Címek kiemelése

en: Highlight titles for better recognition
hu_HU: Címek kiemelése a jobb felismerhetőségért

en: Highlight Content
hu_HU: Tartalom kiemelése

en: Highlight elements when hovered over
hu_HU: Elemek kiemelése rámutatáskor

en: Stop Animations
hu_HU: Animációk leállítása

en: Disable animations to reduce distractions
hu_HU: Tiltsa le az animációkat a zavaró hatások csökkentéséhez

en: Information
hu_HU: Információ

en: Hide Toolbar
hu_HU: Eszköztár elrejtése

en: Accessibility Adjustments
hu_HU: Akadálymentességi beállítások

en: Select your accessibility profile
hu_HU: Válassza ki akadálymentesítési profilját

en: Vision Impaired Mode
hu_HU: Gyengénlátó mód

en: Enhances website's visuals
hu_HU: Javítja a webhely vizuális elemeit

en: Seizure Safe Profile
hu_HU: Roham‑biztonságos profil

en: Clear flashes & reduces color
hu_HU: Csökkenti a villanásokat és visszafogja a színeket

en: ADHD Friendly Mode
hu_HU: ADHD‑barát mód

en: Focused browsing, distraction-free
hu_HU: Fókuszált böngészés, zavaró tényezők nélkül

en: Blindness Mode
hu_HU: Vakság mód

en: Reduces distractions, improves focus
hu_HU: Csökkenti a zavaró tényezőket, javítja a fókuszt

en: Epilepsy Safe Mode
hu_HU: Epilepszia‑biztonságos mód

en: Dims colors and stops blinking
hu_HU: Elhalványítja a színeket és megállítja a villogást

en: Font Size (Default)
hu_HU: Betűméret

en: Line Height (Default)
hu_HU: Sortávolság

en: Font weight
hu_HU: Betűvastagság

en: Edit Alt Text
hu_HU: Alt szöveg szerkesztése

en: Show Accessibility Statement
hu_HU: Akadálymentesítési nyilatkozat megjelenítése

en: Select Language
hu_HU: Nyelv kiválasztása

en: Company Name
hu_HU: Cég neve

en: Business E-mail
hu_HU: Céges e-mail

en: Website
hu_HU: Weboldal

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
hu_HU: Megerősítem, hogy a létrehozott akadálymentességi státusz a saját értékelésemen alapul. A generátor szolgáltatója nem vállal felelősséget annak pontosságáért vagy megfelelőségéért.

en: Generate Text
hu_HU: Szöveg létrehozása

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
hu_HU: Figyelem: Új nyilatkozat létrehozásakor a korábbi verzió automatikusan felülíródik.

en: Generate Accessibility Status
hu_HU: Akadálymentességi státusz létrehozása

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
hu_HU: A nyilatkozatot igény szerint szerkesztheti vagy beszúrhatja. A módosítások mentéséhez kattintson a "Beállítások mentése" gombra.

en: Save hours
hu_HU: Spóroljon órákat

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
hu_HU: és készítse el alt szövegét az AltPilot.ai segítségével.

en: Try 25 Images for Free
hu_HU: Próbálja ki 25 képig ingyen

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
hu_HU: Ha tetszik a OneTap, nagyon hálásak lennénk egy gyors

en:  review – it means a lot to us.
hu_HU:  értékelésért – sokat jelent számunkra.

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Get PRO
hu_HU: Szerezze be a PRO-t

en: Save changes
hu_HU: Módosítások mentése

en: Currently editing
hu_HU: Jelenleg szerkeszti

en: labels. Change the language to edit others.
hu_HU: címkéket. Mások szerkesztéséhez váltson nyelvet.

en: Live Preview
hu_HU: Élő előnézet

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
hu_HU: Elérhető egy új verzió a(z) %1$s bővítményből.

en: Contact your network administrator to install the update.
hu_HU: Vegye fel a kapcsolatot a hálózati rendszergazdával a frissítés telepítéséhez.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
hu_HU: %1$sA %2$s verzió részleteinek megtekintése%3$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
hu_HU: %1$sA %2$s verzió részleteinek megtekintése%3$s vagy %4$sfrissítés most%5$s.

en: Update now.
hu_HU: Frissítse most.

en: You do not have permission to install plugin updates
hu_HU: Nincs jogosultsága a bővítményfrissítések telepítéséhez

en: Error
hu_HU: Hiba

en: icon drop down menu
hu_HU: ikon legördülő menü

en: Accessibility  Adjustments
hu_HU: Akadálymentességi beállítások

en: Powered by
hu_HU: Működteti

en: Back
hu_HU: Vissza

en: How long do you want to hide the toolbar?
hu_HU: Mennyi időre szeretné elrejteni az akadálymentesítési eszköztárat?

en: Hide Toolbar Duration
hu_HU: Eszköztár elrejtésének időtartama

en: Only for this session
hu_HU: Csak erre a munkamenetre

en: 24 hours
hu_HU: 24 óra

en: A Week
hu_HU: Egy hét

en: Not Now
hu_HU: Most nem

en: Cursor
hu_HU: Kurzor

en: Browser needs to be updated
hu_HU: A böngészőt frissíteni kell

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
hu_HU: A böngésző nem támogatja a beszédkimenetet. Kérjük, frissítse a böngészőt, vagy használjon olyat, amely támogatja a beszédszintézist (pl. Chrome, Edge, Safari).

en: How to Update?
hu_HU: Hogyan frissítsek?

en: Reset Settings
hu_HU: Beállítások visszaállítása
