OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) - en to lt_LT translation catalogue (221 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
lt_LT: OneTap Pro (WordPress OneTap Pro - #1 Prieinamumas)

note: Description of the plugin
en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
lt_LT: OneTap yra daugiakalbis WordPress papildinys, sukurtas sklandžiam svetainės prieinamumui užtikrinti. Su paprastu vieno paspaudimo diegimu jis užtikrina, kad jūsų svetainė atitiktų prieinamumo standartus be jokių problemų. Sukurtas veikimui, teikiant įtraukų, naudotojui draugišką interneto aplinką visiems lankytojams.

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Inactive
lt_LT: Neaktyvus

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: This is a PRO Feature
lt_LT: Tai yra PRO funkcija

en:  to use this Feature.
lt_LT:  šiai funkcijai naudoti.

en: Upgrade to Pro
lt_LT: Atnaujinti į Pro

en: Desktop
lt_LT: Stalinis kompiuteris

en: Tablet
lt_LT: Planšetė

en: Mobile
lt_LT: Mobilusis

en: Copied!
lt_LT: Nukopijuota!

en: Failed!
lt_LT: Nepavyko!

en: Copy
lt_LT: Kopijuoti

en: Enter Custom Label
lt_LT: Įveskite pasirinktinį etiketę

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Thumbnail
lt_LT: Miniatiūra

en: Alt Text
lt_LT: Alt tekstas

en: Uploaded
lt_LT: Įkelta

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: Enter a Alt-text...
lt_LT: Įveskite Alt tekstą...

en: No images found in Media Library.
lt_LT: Medijos bibliotekoje paveikslėlių nerasta.

en: Previous
lt_LT: Ankstesnis

en: Next
lt_LT: Kitas

en: Deactivate License
lt_LT: Išjungti licenciją

en: Activate License
lt_LT: Aktyvuoti licenciją

en: Widget
lt_LT: Valdiklis

en: Modules
lt_LT: Moduliai

en: Statement
lt_LT: Pareiškimas

en: Module Labels
lt_LT: Modulių etiketės

en: General settings
lt_LT: Bendrieji nustatymai

en: Icons
lt_LT: Piktogramos

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
lt_LT: Pritaikykite prieinamumo mygtuko spalvą, piktogramą ir dydį pagal savo prekės ženklą.

en: See Documentation
lt_LT: Žiūrėti dokumentaciją

en: Widget Design
lt_LT: Valdiklio dizainas

en: Icon Size
lt_LT: Piktogramos dydis

en: Add Border
lt_LT: Pridėti rėmelį

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
lt_LT: Nustatykite savo prekės ženklo spalvas, kad pritaikytumėte papildinio išvaizdą.

en: Free WCAG Contrast-Checker
lt_LT: Nemokamas WCAG kontrasto tikrintuvas

en: Widget Color
lt_LT: Valdiklio spalva

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
lt_LT: Pritaikykite valdiklių poziciją pagal savo maketo pageidavimus.

en: Widget Position
lt_LT: Valdiklio pozicija

en: Widget Position
lt_LT: Valdiklio pozicija

en: Middle right
lt_LT: Vidurys dešinėje

en: Middle left
lt_LT: Vidurys kairėje

en: Bottom right
lt_LT: Apačia dešinėje

en: Bottom left
lt_LT: Apačia kairėje

en: Top right
lt_LT: Viršus dešinėje

en: Top left
lt_LT: Viršus kairėje

en: Vertical (Default 20px)
lt_LT: Vertikaliai (Numatytasis 20px)

en: Horizontal (Default 20px)
lt_LT: Horizontaliai (Numatytasis 20px)

en: Hide On Desktop
lt_LT: Paslėpti staliniam kompiuteriui

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
lt_LT: Kai įjungta, piktograma nebus rodoma stalinio kompiuterio įrenginiuose.

en: Hide On Tablet
lt_LT: Paslėpti planšetei

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
lt_LT: Kai įjungta, piktograma nebus rodoma planšetės įrenginiuose.

en: Hide On Mobile
lt_LT: Paslėpti mobiliajam

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
lt_LT: Kai įjungta, piktograma nebus rodoma mobiliųjų įrenginių.

en: Default Language
lt_LT: Numatytoji kalba

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
lt_LT: Pasirinkite pageidaujamą kalbą papildinio sąsajai.

en: English
lt_LT: Anglų

en: Deutsch
lt_LT: Vokiečių

en: Español
lt_LT: Ispanų

en: Français
lt_LT: Prancūzų

en: Italiano
lt_LT: Italų

en: Polski
lt_LT: Lenkų

en: Svenska
lt_LT: Švedų

en: Suomi
lt_LT: Suomių

en: Português
lt_LT: Portugalų

en: Română
lt_LT: Rumunų

en: Slovenščina
lt_LT: Slovėnų

en: Slovenčina
lt_LT: Slovakų

en: Nederlands
lt_LT: Olandų

en: Dansk
lt_LT: Danų

en: Ελληνικά
lt_LT: Graikų

en: Čeština
lt_LT: Čekų

en: Magyar
lt_LT: Vengrų

en: Latviešu
lt_LT: Latvių

en: Eesti
lt_LT: Estų

en: Hrvatski
lt_LT: Kroatų

en: Gaeilge
lt_LT: Airių

en: Български
lt_LT: Bulgarų

en: Norsk
lt_LT: Norvegų

en: Türkçe
lt_LT: Turkų

en: Bahasa Indonesia
lt_LT: Indoneziečių

en: Português (Brasil)
lt_LT: Portugalų (Brazilija)

en: 日本語
lt_LT: Japonų

en: 한국어
lt_LT: Korėjiečių

en: 简体中文
lt_LT: Kinų (supaprastinta)

en: العربية
lt_LT: Arabų

en: Русский
lt_LT: Rusų

en: हिन्दी
lt_LT: Hindi

en: Українська
lt_LT: Ukrainiečių

en: Srpski
lt_LT: Serbų

en: Default
lt_LT: Numatytasis

en: License Key
lt_LT: Licencijos raktas

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
lt_LT: Įveskite savo licencijos raktą, kad atrakintumėte Pro funkcijas ir gautumėte prieigą prie pažangių funkcijų.

en: General Settings
lt_LT: Bendrieji nustatymai

en: Hide "Powered by OneTap"
lt_LT: Paslėpti "Powered by OneTap"

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
lt_LT: Pašalinkite "Powered by OneTap" tekstą iš įrankių juostos jūsų svetainės priekyje.

en: Open with URL
lt_LT: Atidaryti su URL

en: Open the OneTap Toolbar with URL
lt_LT: Atidaryti OneTap įrankių juostą su URL

en: Edit Module Labels
lt_LT: Redaguoti modulių etiketes

en: Edit Labels
lt_LT: Redaguoti etiketes

en: Alt-Text AI
lt_LT: Alt-teksto AI

en: Generate Alt-Text with Ai
lt_LT: Generuoti Alt-tekstą su AI

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
lt_LT: Taupyti valandas, pagerinti SEO ir prieinamumą

en: Start with AltPilot.ai
lt_LT: Pradėti su AltPilot.ai

en: Accessibility Profiles
lt_LT: Prieinamumo profiliai

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
lt_LT: Paruošti naudoti prieinamumo profiliai skirtingiems naudotojų poreikiams.

en: Content Modules
lt_LT: Turinio moduliai

en: Font Size
lt_LT: Šrifto dydis

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
lt_LT: Lengvai padidinkite tekstą, kad pagerintumėte skaitomumą ir prieinamumą visiems

en: Highlight Links
lt_LT: Paryškinti nuorodas

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
lt_LT: Lengvai identifikuokite paspaudžiamas nuorodas su vizualiniais pagerinimais, kad būtų geriau naršyti

en: Line Height
lt_LT: Eilutės aukštis

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
lt_LT: Pritaikykite eilučių tarpus, kad pagerintumėte skaitomumą ir teksto aiškumą

en: Readable Font
lt_LT: Skaitomas šriftas

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
lt_LT: Perjunkite į aiškesnį, lengvai skaitomą šriftą, kad pagerintumėte teksto prieinamumą

en: Big Cursor
lt_LT: Didelis žymeklis

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
lt_LT: Pagerinkite matomumą su didesniu žymekliu, kad būtų lengviau naršyti ir valdyti

en: Text Magnifier
lt_LT: Teksto didinamasis stiklas

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
lt_LT: Padidinkite pasirinktą tekstą, kad pagerintumėte skaitomumą ir prieinamumą

en: Dyslexic Font
lt_LT: Disleksijos šriftas

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
lt_LT: Naudokite specializuotą šriftą, sukurtą pagerinti skaitomumą disleksijos turintiesiems naudotojams

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
lt_LT: Pritaikykite teksto lygiavimą, kad pagerintumėte struktūrą ir skaitomumą

en: Letter Spacing
lt_LT: Raidžių tarpai

en: Adjust letter spacing for improved readability
lt_LT: Pritaikykite raidžių tarpus, kad pagerintumėte skaitomumą

en: Font Weight
lt_LT: Šrifto storis

en: Adjust font weight for improved readability
lt_LT: Pritaikykite šrifto stori, kad pagerintumėte skaitomumą

en: Color Modules
lt_LT: Spalvų moduliai

en: Dark Contrast
lt_LT: Tamsus kontrastas

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
lt_LT: Pritaikykite spalvų sodrumą, kad būtų ryškesnė ar ramesnė vizualinė patirtis

en: Light Contrast
lt_LT: Šviesus kontrastas

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
lt_LT: Pritaikykite spalvų sodrumą, kad būtų ryškesnė ar ramesnė vizualinė patirtis

en: High Contrast
lt_LT: Aukštas kontrastas

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
lt_LT: Pritaikykite spalvų sodrumą, kad būtų ryškesnė ar ramesnė vizualinė patirtis

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
lt_LT: Pritaikykite spalvų sodrumą, kad būtų ryškesnė ar ramesnė vizualinė patirtis

en: Saturation
lt_LT: Sodrumas

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
lt_LT: Pritaikykite spalvų sodrumą, kad būtų ryškesnė ar ramesnė vizualinė patirtis

en: Orientation Modules
lt_LT: Orientacijos moduliai

en: Reading Line
lt_LT: Skaitymo linija

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
lt_LT: Paryškinkite dabartinę eilutę, kad sektumėte skaitymo eigą ir pagerintumėte susikaupimą

en: Reading Mask
lt_LT: Skaitymo kaukė

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
lt_LT: Naudokite kaukę, kad susikaupčiau į konkretų teksto plotą ir sumažintumėte išsiblaškymą

en: Read Page
lt_LT: Skaityti puslapį

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
lt_LT: Automatiškai garsiai skaitykite puslapio turinį, kad būtų prieinamumas be rankų

en: Keyboard Navigation
lt_LT: Klaviatūros navigacija

en: Navigate the site using only the keyboard
lt_LT: Naršykite svetainę naudodami tik klaviatūrą

en: Hide Images
lt_LT: Paslėpti paveikslėlius

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
lt_LT: Pašalinkite blaškantį paveikslėlius, kad būtų švaresnė ir susikaupiančia naršymo patirtis

en: Mute Sounds
lt_LT: Nutildyti garsus

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
lt_LT: Lengvai nutildykite svetainės garsus, kad būtų naršymas be išsiblaškymo

en: Highlight Titles
lt_LT: Paryškinti antraštes

en: Highlight titles for better recognition
lt_LT: Paryškinkite antraštes, kad būtų geriau atpažįstamos

en: Highlight Content
lt_LT: Paryškinti turinį

en: Highlight elements when hovered over
lt_LT: Paryškinkite elementus, kai užvedate pelę

en: Stop Animations
lt_LT: Sustabdyti animacijas

en: Disable animations to reduce distractions
lt_LT: Išjunkite animacijas, kad sumažintumėte išsiblaškymą

en: Information
lt_LT: Informacija

en: Hide Toolbar
lt_LT: Paslėpti įrankių juostą

en: Accessibility Adjustments
lt_LT: Prieinamumo reguliavimai

en: Select your accessibility profile
lt_LT: Pasirinkite savo prieinamumo profilį

en: Vision Impaired Mode
lt_LT: Regėjimo sutrikimo režimas

en: Enhances website's visuals
lt_LT: Pagerina svetainės vizualinius elementus

en: Seizure Safe Profile
lt_LT: Priepuolių saugus profilis

en: Clear flashes & reduces color
lt_LT: Išvalo blyksteles ir sumažina spalvas

en: ADHD Friendly Mode
lt_LT: ADHD draugiškas režimas

en: Focused browsing, distraction-free
lt_LT: Susikaupęs naršymas, be išsiblaškymo

en: Blindness Mode
lt_LT: Aklumo režimas

en: Reduces distractions, improves focus
lt_LT: Sumažina išsiblaškymą, pagerina susikaupimą

en: Epilepsy Safe Mode
lt_LT: Epilepsijos saugus režimas

en: Dims colors and stops blinking
lt_LT: Pritemdyti spalvas ir sustabdyti mirksėjimą

en: Font Size (Default)
lt_LT: Šrifto dydis

en: Line Height (Default)
lt_LT: Eilutės aukštis

en: Font weight
lt_LT: Šrifto storis

en: Edit Alt Text
lt_LT: Redaguoti Alt tekstą

en: Show Accessibility Statement
lt_LT: Rodyti prieinamumo pareiškimą

en: Select Language
lt_LT: Pasirinkti kalbą

en: Company Name
lt_LT: Įmonės pavadinimas

en: Business E-mail
lt_LT: Verslo el. paštas

en: Website
lt_LT: Svetainė

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
lt_LT: Patvirtinu, kad sugeneruotas prieinamumo statusas pagrįstas mano pačio vertinimu. Šio generatoriaus teikėjas neprisiima atsakomybės už jo tikslumą ar atitikimą.

en: Generate Text
lt_LT: Generuoti tekstą

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
lt_LT: Atkreipkite dėmesį: naujo pareiškimo generavimas automatiškai perrašys ankstesnę versiją.

en: Generate Accessibility Status
lt_LT: Generuoti prieinamumo statusą

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
lt_LT: Galite redaguoti arba įterpti pareiškimą pagal poreikį. Spustelėkite "Išsaugoti nustatymus", kad išsaugotumėte savo pakeitimus.

en: Save hours
lt_LT: Taupyti valandas

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
lt_LT: ir generuokite savo Alt-tekstą su AltPilot.ai.

en: Try 25 Images for Free
lt_LT: Išbandykite 25 paveikslėlius nemokamai

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
lt_LT: Jei jums patinka OneTap, labai vertintume greitą

en:  review – it means a lot to us.
lt_LT:  atsiliepimą – tai mums labai svarbu.

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Support
lt_LT: Palaikymas

en: Get PRO
lt_LT: Gauti PRO

en: Save changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Currently editing
lt_LT: Šiuo metu redaguojama

en: labels. Change the language to edit others.
lt_LT: etiketes. Pakeiskite kalbą, kad redaguotumėte kitas.

en: Live Preview
lt_LT: Tiesioginis peržiūra

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
lt_LT: Yra prieinama nauja %1$s versija.

en: Contact your network administrator to install the update.
lt_LT: Susisiekite su savo tinklo administratoriumi, kad įdiegtumėte atnaujinimą.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
lt_LT: %1$sŽiūrėti versijos %2$s detales%3$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
lt_LT: %1$sŽiūrėti versijos %2$s detales%3$s arba %4$satnaujinti dabar%5$s.

en: Update now.
lt_LT: Atnaujinti dabar.

en: You do not have permission to install plugin updates
lt_LT: Neturite leidimo diegti papildinio atnaujinimus

en: Error
lt_LT: Klaida

en: icon drop down menu
lt_LT: piktogramos išskleidžiamasis meniu

en: Accessibility  Adjustments
lt_LT: Prieinamumo  reguliavimai

en: Powered by
lt_LT: Sukurta

en: Back
lt_LT: Atgal

en: How long do you want to hide the toolbar?
lt_LT: Kiek ilgai norite paslėpti prieinamumo įrankių juostą?

en: Hide Toolbar Duration
lt_LT: Įrankių juostos paslėpimo trukmė

en: Only for this session
lt_LT: Tik šiam seansui

en: 24 hours
lt_LT: 24 valandos

en: A Week
lt_LT: Savaitė

en: Not Now
lt_LT: Ne dabar

en: Cursor
lt_LT: Žymeklis

en: Browser needs to be updated
lt_LT: Naršyklė turi būti atnaujinta

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
lt_LT: Jūsų naršyklė nepalaiko kalbos išvesties. Atnaujinkite naršyklę arba naudokite tokią, kurioje įjungta kalbos sintezė (pvz., Chrome, Edge, Safari).

en: How to Update?
lt_LT: Kaip atnaujinti?

en: Reset Settings
lt_LT: Atkurti nustatymus
