OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) - en to lv_LV translation catalogue (221 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
lv_LV: OneTap Pro (WordPress OneTap Pro - #1 Piekļūstamība)

note: Description of the plugin
en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
lv_LV: OneTap ir daudzvalodu WordPress spraudnis, kas izstrādāts nepārtrauktai tīmekļa vietnes piekļūstamībai. Ar vienkāršu viena klikšķa instalāciju tas nodrošina, ka jūsu vietne atbilst piekļūstamības standartiem bez jebkādām problēmām. Izveidots veiktspējai, nodrošinot iekļaujošu, lietotājam draudzīgu tīmekļa vidi visiem apmeklētājiem.

en: Active
lv_LV: Aktīvs

en: Inactive
lv_LV: Neaktīvs

en: Settings
lv_LV: Iestatījumi

en: Save Changes
lv_LV: Saglabāt izmaiņas

en: This is a PRO Feature
lv_LV: Šī ir PRO funkcija

en:  to use this Feature.
lv_LV:  šai funkcijai izmantot.

en: Upgrade to Pro
lv_LV: Jaunināt uz Pro

en: Desktop
lv_LV: Darbvirsma

en: Tablet
lv_LV: Planšete

en: Mobile
lv_LV: Mobilais

en: Copied!
lv_LV: Nokopēts!

en: Failed!
lv_LV: Neizdevās!

en: Copy
lv_LV: Kopēt

en: Enter Custom Label
lv_LV: Ievadiet pielāgotu etiķeti

en: Save
lv_LV: Saglabāt

en: Thumbnail
lv_LV: Sīktēls

en: Alt Text
lv_LV: Alt teksts

en: Uploaded
lv_LV: Augšupielādēts

en: Actions
lv_LV: Darbības

en: Enter a Alt-text...
lv_LV: Ievadiet Alt tekstu...

en: No images found in Media Library.
lv_LV: Mediju bibliotēkā attēli nav atrasti.

en: Previous
lv_LV: Iepriekšējais

en: Next
lv_LV: Nākamais

en: Deactivate License
lv_LV: Deaktivizēt licenci

en: Activate License
lv_LV: Aktivizēt licenci

en: Widget
lv_LV: Logrīks

en: Modules
lv_LV: Moduļi

en: Statement
lv_LV: Paziņojums

en: Module Labels
lv_LV: Moduļu etiķetes

en: General settings
lv_LV: Vispārīgie iestatījumi

en: Icons
lv_LV: Ikonas

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
lv_LV: Pielāgojiet piekļūstamības pogas krāsu, ikonu un izmēru, lai tas atbilstu jūsu zīmolam.

en: See Documentation
lv_LV: Skatīt dokumentāciju

en: Widget Design
lv_LV: Logrīka dizains

en: Icon Size
lv_LV: Ikonas izmērs

en: Add Border
lv_LV: Pievienot rāmi

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
lv_LV: Iestatiet savas zīmola krāsas, lai personalizētu spraudņa izskatu.

en: Free WCAG Contrast-Checker
lv_LV: Bezmaksas WCAG kontrasta pārbaudītājs

en: Widget Color
lv_LV: Logrīka krāsa

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
lv_LV: Pielāgojiet logrīku pozīciju, lai tas atbilstu jūsu izkārtojuma vēlmēm.

en: Widget Position
lv_LV: Logrīka pozīcija

en: Widget Position
lv_LV: Logrīka pozīcija

en: Middle right
lv_LV: Vidū pa labi

en: Middle left
lv_LV: Vidū pa kreisi

en: Bottom right
lv_LV: Apakšā pa labi

en: Bottom left
lv_LV: Apakšā pa kreisi

en: Top right
lv_LV: Augšā pa labi

en: Top left
lv_LV: Augšā pa kreisi

en: Vertical (Default 20px)
lv_LV: Vertikāli (Noklusējums 20px)

en: Horizontal (Default 20px)
lv_LV: Horizontāli (Noklusējums 20px)

en: Hide On Desktop
lv_LV: Paslēpt darbvirsmas ierīcēm

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
lv_LV: Kad iespējots, ikona netiks parādīta darbvirsmas ierīcēs.

en: Hide On Tablet
lv_LV: Paslēpt planšetēm

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
lv_LV: Kad iespējots, ikona netiks parādīta planšetes ierīcēs.

en: Hide On Mobile
lv_LV: Paslēpt mobīlajām ierīcēm

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
lv_LV: Kad iespējots, ikona netiks parādīta mobīlajās ierīcēs.

en: Default Language
lv_LV: Noklusējuma valoda

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
lv_LV: Izvēlieties vēlamo valodu spraudņa saskarnei.

en: English
lv_LV: Angļu

en: Deutsch
lv_LV: Vācu

en: Español
lv_LV: Spāņu

en: Français
lv_LV: Franču

en: Italiano
lv_LV: Itāļu

en: Polski
lv_LV: Poļu

en: Svenska
lv_LV: Zviedru

en: Suomi
lv_LV: Somu

en: Português
lv_LV: Portugāļu

en: Română
lv_LV: Rumāņu

en: Slovenščina
lv_LV: Slovēņu

en: Slovenčina
lv_LV: Slovāku

en: Nederlands
lv_LV: Holandiešu

en: Dansk
lv_LV: Dāņu

en: Ελληνικά
lv_LV: Grieķu

en: Čeština
lv_LV: Čehu

en: Magyar
lv_LV: Ungāru

en: Lietuvių
lv_LV: Lietuviešu

en: Eesti
lv_LV: Igauņu

en: Hrvatski
lv_LV: Horvātu

en: Gaeilge
lv_LV: Īru

en: Български
lv_LV: Bulgāru

en: Norsk
lv_LV: Norvēģu

en: Türkçe
lv_LV: Turku

en: Bahasa Indonesia
lv_LV: Indonēziešu

en: Português (Brasil)
lv_LV: Portugāļu (Brazīlija)

en: 日本語
lv_LV: Japāņu

en: 한국어
lv_LV: Korejiešu

en: 简体中文
lv_LV: Ķīniešu (vienkāršotā)

en: العربية
lv_LV: Arābu

en: Русский
lv_LV: Krievu

en: हिन्दी
lv_LV: Hindi

en: Українська
lv_LV: Ukraiņu

en: Srpski
lv_LV: Serbu

en: Default
lv_LV: Noklusējums

en: License Key
lv_LV: Licences atslēga

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
lv_LV: Ievadiet savu licences atslēgu, lai atbloķētu Pro funkcijas un iegūtu piekļuvi uzlabotajām funkcijām.

en: General Settings
lv_LV: Vispārīgie iestatījumi

en: Hide "Powered by OneTap"
lv_LV: Paslēpt "Powered by OneTap"

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
lv_LV: Noņemiet "Powered by OneTap" tekstu no rīkjoslas jūsu vietnes priekšpusē.

en: Open with URL
lv_LV: Atvērt ar URL

en: Open the OneTap Toolbar with URL
lv_LV: Atvērt OneTap rīkjoslu ar URL

en: Edit Module Labels
lv_LV: Rediģēt moduļu etiķetes

en: Edit Labels
lv_LV: Rediģēt etiķetes

en: Alt-Text AI
lv_LV: Alt-teksta AI

en: Generate Alt-Text with Ai
lv_LV: Ģenerēt Alt-tekstu ar AI

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
lv_LV: Ietaupīt stundas, uzlabot SEO un piekļūstamību

en: Start with AltPilot.ai
lv_LV: Sākt ar AltPilot.ai

en: Accessibility Profiles
lv_LV: Piekļūstamības profili

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
lv_LV: Gatavi lietošanai piekļūstamības profili dažādām lietotāju vajadzībām.

en: Content Modules
lv_LV: Satura moduļi

en: Font Size
lv_LV: Fonta izmērs

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
lv_LV: Viegli palielināt tekstu, lai uzlabotu lasāmību un piekļūstamību visiem

en: Highlight Links
lv_LV: Izcelt saites

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
lv_LV: Viegli identificēt klikšķināmas saites ar vizuāliem uzlabojumiem labākai navigācijai

en: Line Height
lv_LV: Rindas augstums

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
lv_LV: Pielāgot rindu atstarpes, lai uzlabotu lasāmību un teksta skaidrību

en: Readable Font
lv_LV: Lasāms fonts

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
lv_LV: Pārslēgties uz skaidrāku, viegli lasāmu fontu, lai uzlabotu teksta piekļūstamību

en: Big Cursor
lv_LV: Liels kursors

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
lv_LV: Uzlabot redzamību ar lielāku kursoru, lai būtu vieglāk navigēt un kontrolēt

en: Text Magnifier
lv_LV: Teksta palielinātājs

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
lv_LV: Palielināt izvēlēto tekstu, lai uzlabotu lasāmību un piekļūstamību

en: Dyslexic Font
lv_LV: Disleksijas fonts

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
lv_LV: Izmantot specializētu fontu, kas izstrādāts, lai uzlabotu lasāmību disleksijas lietotājiem

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
lv_LV: Pielāgot teksta izlīdzināšanu, lai uzlabotu struktūru un lasāmību

en: Letter Spacing
lv_LV: Burtu atstarpes

en: Adjust letter spacing for improved readability
lv_LV: Pielāgot burtu atstarpes, lai uzlabotu lasāmību

en: Font Weight
lv_LV: Fonta biezums

en: Adjust font weight for improved readability
lv_LV: Pielāgot fonta biezumu, lai uzlabotu lasāmību

en: Color Modules
lv_LV: Krāsu moduļi

en: Dark Contrast
lv_LV: Tumšs kontrasts

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
lv_LV: Pielāgot krāsu piesātinājumu dzīvākai vai mierīgākai vizuālai pieredzei

en: Light Contrast
lv_LV: Gaišs kontrasts

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
lv_LV: Pielāgot krāsu piesātinājumu dzīvākai vai mierīgākai vizuālai pieredzei

en: High Contrast
lv_LV: Augsts kontrasts

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
lv_LV: Pielāgot krāsu piesātinājumu dzīvākai vai mierīgākai vizuālai pieredzei

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
lv_LV: Pielāgot krāsu piesātinājumu dzīvākai vai mierīgākai vizuālai pieredzei

en: Saturation
lv_LV: Piesātinājums

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
lv_LV: Pielāgot krāsu piesātinājumu dzīvākai vai mierīgākai vizuālai pieredzei

en: Orientation Modules
lv_LV: Orientācijas moduļi

en: Reading Line
lv_LV: Lasīšanas līnija

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
lv_LV: Izcelt pašreizējo rindu, lai sekotu lasīšanas progresam un uzlabotu fokusu

en: Reading Mask
lv_LV: Lasīšanas maska

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
lv_LV: Izmantot masku, lai koncentrētos uz konkrētu teksta apgabalu un samazinātu novēršanu

en: Read Page
lv_LV: Lasīt lapu

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
lv_LV: Automātiski skaļi lasīt lapas saturu bezrokas piekļūstamībai

en: Keyboard Navigation
lv_LV: Tastatūras navigācija

en: Navigate the site using only the keyboard
lv_LV: Navigēt vietni, izmantojot tikai tastatūru

en: Hide Images
lv_LV: Paslēpt attēlus

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
lv_LV: Noņemt novēršošus attēlus tīrākai, koncentrētākai pārlūkošanas pieredzei

en: Mute Sounds
lv_LV: Izslēgt skaņas

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
lv_LV: Viegli izslēgt vietnes skaņas novēršanas brīvai pārlūkošanas pieredzei

en: Highlight Titles
lv_LV: Izcelt virsrakstus

en: Highlight titles for better recognition
lv_LV: Izcelt virsrakstus labākai atpazīšanai

en: Highlight Content
lv_LV: Izcelt saturu

en: Highlight elements when hovered over
lv_LV: Izcelt elementus, kad uz tiem novieto kursoru

en: Stop Animations
lv_LV: Apturēt animācijas

en: Disable animations to reduce distractions
lv_LV: Atspējot animācijas, lai samazinātu novēršanu

en: Information
lv_LV: Informācija

en: Hide Toolbar
lv_LV: Paslēpt rīkjoslu

en: Accessibility Adjustments
lv_LV: Piekļūstamības regulējumi

en: Select your accessibility profile
lv_LV: Izvēlieties savu piekļūstamības profilu

en: Vision Impaired Mode
lv_LV: Redzes traucējumu režīms

en: Enhances website's visuals
lv_LV: Uzlabo vietnes vizuālos elementus

en: Seizure Safe Profile
lv_LV: Lēkmes drošs profils

en: Clear flashes & reduces color
lv_LV: Notīra mirgojumus un samazina krāsas

en: ADHD Friendly Mode
lv_LV: ADHD draudzīgs režīms

en: Focused browsing, distraction-free
lv_LV: Koncentrēta pārlūkošana, bez novēršanas

en: Blindness Mode
lv_LV: Akluma režīms

en: Reduces distractions, improves focus
lv_LV: Samazina novēršanu, uzlabo fokusu

en: Epilepsy Safe Mode
lv_LV: Epilepsijas drošs režīms

en: Dims colors and stops blinking
lv_LV: Piemācina krāsas un aptur mirgošanu

en: Font Size (Default)
lv_LV: Fonta izmērs

en: Line Height (Default)
lv_LV: Rindas augstums

en: Font weight
lv_LV: Fonta biezums

en: Edit Alt Text
lv_LV: Rediģēt Alt tekstu

en: Show Accessibility Statement
lv_LV: Rādīt piekļūstamības paziņojumu

en: Select Language
lv_LV: Izvēlēties valodu

en: Company Name
lv_LV: Uzņēmuma nosaukums

en: Business E-mail
lv_LV: Biznesa e-pasts

en: Website
lv_LV: Tīmekļa vietne

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
lv_LV: Apstiprinu, ka ģenerētais piekļūstamības statuss ir balstīts uz manu paša novērtējumu. Šī ģeneratora sniedzējs neuzņemas atbildību par tā precizitāti vai atbilstību.

en: Generate Text
lv_LV: Ģenerēt tekstu

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
lv_LV: Lūdzu, ņemiet vērā: jauna paziņojuma ģenerēšana automātiski pārrakstīs iepriekšējo versiju.

en: Generate Accessibility Status
lv_LV: Ģenerēt piekļūstamības statusu

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
lv_LV: Jūs varat rediģēt vai ievietot paziņojumu pēc vajadzības. Noklikšķiniet "Saglabāt iestatījumus", lai saglabātu izmaiņas.

en: Save hours
lv_LV: Ietaupīt stundas

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
lv_LV: un ģenerējiet savu Alt-tekstu ar AltPilot.ai.

en: Try 25 Images for Free
lv_LV: Izmēģiniet 25 attēlus bez maksas

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
lv_LV: Ja jums patīk OneTap, mēs ļoti novērtētu ātru

en:  review – it means a lot to us.
lv_LV:  atsauksmi – tas mums daudz nozīmē.

en: Documentation
lv_LV: Dokumentācija

en: Support
lv_LV: Atbalsts

en: Get PRO
lv_LV: Iegūt PRO

en: Save changes
lv_LV: Saglabāt izmaiņas

en: Currently editing
lv_LV: Pašlaik rediģē

en: labels. Change the language to edit others.
lv_LV: etiķetes. Mainiet valodu, lai rediģētu citas.

en: Live Preview
lv_LV: Tiešraides priekšskatījums

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
lv_LV: Ir pieejama jauna %1$s versija.

en: Contact your network administrator to install the update.
lv_LV: Sazinieties ar savu tīkla administratoru, lai instalētu atjauninājumu.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
lv_LV: %1$sSkatīt versijas %2$s detaļas%3$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
lv_LV: %1$sSkatīt versijas %2$s detaļas%3$s vai %4$sjaunināt tagad%5$s.

en: Update now.
lv_LV: Jaunināt tagad.

en: You do not have permission to install plugin updates
lv_LV: Jums nav atļaujas instalēt spraudņa atjauninājumus

en: Error
lv_LV: Kļūda

en: icon drop down menu
lv_LV: ikonas nolaižamais izvēlnes

en: Accessibility  Adjustments
lv_LV: Piekļūstamības  regulējumi

en: Powered by
lv_LV: Izveidots

en: Back
lv_LV: Atpakaļ

en: How long do you want to hide the toolbar?
lv_LV: Cik ilgi vēlaties paslēpt piekļūstamības rīkjoslu?

en: Hide Toolbar Duration
lv_LV: Rīkjoslas paslēpšanas ilgums

en: Only for this session
lv_LV: Tikai šai sesijai

en: 24 hours
lv_LV: 24 stundas

en: A Week
lv_LV: Nedēļa

en: Not Now
lv_LV: Ne tagad

en: Cursor
lv_LV: Kursors

en: Browser needs to be updated
lv_LV: Pārlūks ir jājaunina

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
lv_LV: Jūsu pārlūks neatbalsta runas izvadi. Lūdzu, jauniniet savu pārlūku vai izmantojiet tādu, kurā iespējota runas sintēze (piemēram, Chrome, Edge, Safari).

en: How to Update?
lv_LV: Kā jaunināt?

en: Reset Settings
lv_LV: Atiestatīt iestatījumus
