OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) - en to nl_NL translation catalogue (8 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
nl_NL: OneTap Pro (voor WordPress OneTap Pro - #1 Toegankelijkheid)

note: Description of the plugin
en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
nl_NL: OneTap is een meertalige WordPress plugin ontworpen voor naadloze website toegankelijkheid. Met een eenvoudige één-klik installatie zorgt het ervoor dat uw site voldoet aan toegankelijkheidsstandaarden zonder gedoe. Gebouwd voor prestaties, biedt het een inclusieve, gebruiksvriendelijke webomgeving voor alle bezoekers.

en: Active
nl_NL: Actief

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: This is a PRO Feature
nl_NL: Dit is een PRO functie

en: Information
nl_NL: Informatie
