OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) - en to pl_PL translation catalogue (219 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
pl_PL: OneTap Pro (dla WordPress OneTap Pro - #1 Dostępność)

note: Description of the plugin
en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
pl_PL: OneTap to wielojęzyczna wtyczka WordPress zaprojektowana do płynnej dostępności stron internetowych. Dzięki prostej instalacji jednym kliknięciem zapewnia, że Twoja strona spełnia standardy dostępności bez żadnych problemów. Zbudowana dla wydajności, zapewnia inkluzywne, przyjazne użytkownikowi środowisko internetowe dla wszystkich odwiedzających.

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywny

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: This is a PRO Feature
pl_PL: To jest funkcja PRO

en:  to use this Feature.
pl_PL:  aby użyć tej funkcji.

en: Upgrade to Pro
pl_PL: Przejdź na Pro

en: Desktop
pl_PL: Pulpit

en: Mobile
pl_PL: Mobilny

en: Copied!
pl_PL: Skopiowano!

en: Failed!
pl_PL: Nie udało się!

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: Enter Custom Label
pl_PL: Wprowadź niestandardową etykietę

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: Alt Text
pl_PL: Tekst alternatywny

en: Uploaded
pl_PL: Przesłano

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Enter a Alt-text...
pl_PL: Wprowadź tekst alternatywny...

en: No images found in Media Library.
pl_PL: Nie znaleziono obrazów w Bibliotece multimediów.

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Next
pl_PL: Następny

en: Deactivate License
pl_PL: Dezaktywuj licencję

en: Activate License
pl_PL: Aktywuj licencję

en: Modules
pl_PL: Moduły

en: Statement
pl_PL: Oświadczenie

en: Module Labels
pl_PL: Etykiety modułów

en: General settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: Icons
pl_PL: Ikony

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
pl_PL: Dostosuj kolor, ikonę i rozmiar przycisku dostępności, aby pasował do Twojej marki.

en: See Documentation
pl_PL: Zobacz dokumentację

en: Widget Design
pl_PL: Projekt widgetu

en: Icon Size
pl_PL: Rozmiar ikony

en: Add Border
pl_PL: Dodaj ramkę

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
pl_PL: Ustaw własne kolory marki, aby spersonalizować wygląd wtyczki.

en: Free WCAG Contrast-Checker
pl_PL: Darmowy sprawdzacz kontrastu WCAG

en: Widget Color
pl_PL: Kolor widgetu

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
pl_PL: Dostosuj pozycję widgetów, aby pasowały do Twoich preferencji układu.

en: Widget Position
pl_PL: Pozycja widgetu

en: Widget Position
pl_PL: Pozycja widgetu

en: Middle right
pl_PL: Środek po prawej

en: Middle left
pl_PL: Środek po lewej

en: Bottom right
pl_PL: Dół po prawej

en: Bottom left
pl_PL: Dół po lewej

en: Top right
pl_PL: Góra po prawej

en: Top left
pl_PL: Góra po lewej

en: Vertical (Default 20px)
pl_PL: Pionowo (Domyślnie 20px)

en: Horizontal (Default 20px)
pl_PL: Poziomo (Domyślnie 20px)

en: Hide On Desktop
pl_PL: Ukryj na pulpicie

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
pl_PL: Gdy włączone, ikona nie będzie wyświetlana na urządzeniach stacjonarnych.

en: Hide On Tablet
pl_PL: Ukryj na tablecie

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
pl_PL: Gdy włączone, ikona nie będzie wyświetlana na urządzeniach tabletowych.

en: Hide On Mobile
pl_PL: Ukryj na urządzeniu mobilnym

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
pl_PL: Gdy włączone, ikona nie będzie wyświetlana na urządzeniach mobilnych.

en: Default Language
pl_PL: Domyślny język

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
pl_PL: Wybierz preferowany język dla interfejsu wtyczki.

en: English
pl_PL: Angielski

en: Deutsch
pl_PL: Niemiecki

en: Español
pl_PL: Hiszpański

en: Français
pl_PL: Francuski

en: Italiano
pl_PL: Włoski

en: Svenska
pl_PL: Szwedzki

en: Suomi
pl_PL: Fiński

en: Português
pl_PL: Portugalski

en: Română
pl_PL: Rumuński

en: Slovenščina
pl_PL: Słoweński

en: Slovenčina
pl_PL: Słowacki

en: Nederlands
pl_PL: Holenderski

en: Dansk
pl_PL: Duński

en: Ελληνικά
pl_PL: Grecki

en: Čeština
pl_PL: Czeski

en: Magyar
pl_PL: Węgierski

en: Lietuvių
pl_PL: Litewski

en: Latviešu
pl_PL: Łotewski

en: Eesti
pl_PL: Estoński

en: Hrvatski
pl_PL: Chorwacki

en: Gaeilge
pl_PL: Irlandzki

en: Български
pl_PL: Bułgarski

en: Norsk
pl_PL: Norweski

en: Türkçe
pl_PL: Turecki

en: Bahasa Indonesia
pl_PL: Indonezyjski

en: Português (Brasil)
pl_PL: Portugalski (Brazylia)

en: 日本語
pl_PL: Japoński

en: 한국어
pl_PL: Koreański

en: 简体中文
pl_PL: Chiński (uproszczony)

en: العربية
pl_PL: Arabski

en: Русский
pl_PL: Rosyjski

en: हिन्दी
pl_PL: Hindi

en: Українська
pl_PL: Ukraiński

en: Srpski
pl_PL: Serbski

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: License Key
pl_PL: Klucz licencji

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
pl_PL: Wprowadź swój klucz licencji, aby odblokować funkcje Pro i uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji.

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: Hide "Powered by OneTap"
pl_PL: Ukryj "Powered by OneTap"

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
pl_PL: Usuń tekst "Powered by OneTap" z paska narzędzi na frontendzie Twojej strony internetowej.

en: Open with URL
pl_PL: Otwórz z URL

en: Open the OneTap Toolbar with URL
pl_PL: Otwórz pasek narzędzi OneTap z URL

en: Edit Module Labels
pl_PL: Edytuj etykiety modułów

en: Edit Labels
pl_PL: Edytuj etykiety

en: Alt-Text AI
pl_PL: AI tekstu alternatywnego

en: Generate Alt-Text with Ai
pl_PL: Generuj tekst alternatywny z AI

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
pl_PL: Oszczędź godziny, zwiększ SEO i dostępność

en: Start with AltPilot.ai
pl_PL: Zacznij z AltPilot.ai

en: Accessibility Profiles
pl_PL: Profile dostępności

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
pl_PL: Gotowe do użycia profile dostępności dla różnych potrzeb użytkowników.

en: Content Modules
pl_PL: Moduły treści

en: Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
pl_PL: Łatwo powiększ tekst dla lepszej czytelności i dostępności dla wszystkich

en: Highlight Links
pl_PL: Podświetl linki

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
pl_PL: Łatwo identyfikuj klikalne linki z wizualnymi ulepszeniami dla lepszej nawigacji

en: Line Height
pl_PL: Wysokość linii

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
pl_PL: Dostosuj odstępy między liniami dla lepszej czytelności i poprawionej klarowności tekstu

en: Readable Font
pl_PL: Czytelna czcionka

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
pl_PL: Przełącz na jaśniejszą, łatwą do czytania czcionkę dla lepszej dostępności tekstu

en: Big Cursor
pl_PL: Duży kursor

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
pl_PL: Zwiększ widoczność większym kursorem dla łatwiejszej nawigacji i kontroli

en: Text Magnifier
pl_PL: Powiększalnik tekstu

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
pl_PL: Powiększ wybrany tekst dla lepszej czytelności i dostępności

en: Dyslexic Font
pl_PL: Czcionka dla dysleksji

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
pl_PL: Użyj specjalistycznej czcionki zaprojektowanej do zwiększenia czytelności dla użytkowników z dysleksją

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
pl_PL: Dostosuj wyrównanie tekstu dla lepszej struktury i czytelności

en: Letter Spacing
pl_PL: Odstępy między literami

en: Adjust letter spacing for improved readability
pl_PL: Dostosuj odstępy między literami dla lepszej czytelności

en: Font Weight
pl_PL: Grubość czcionki

en: Adjust font weight for improved readability
pl_PL: Dostosuj grubość czcionki dla lepszej czytelności

en: Color Modules
pl_PL: Moduły kolorów

en: Dark Contrast
pl_PL: Ciemny kontrast

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
pl_PL: Dostosuj nasycenie kolorów dla bardziej żywego lub stonowanego doświadczenia wizualnego

en: Light Contrast
pl_PL: Jasny kontrast

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
pl_PL: Dostosuj nasycenie kolorów dla bardziej żywego lub stonowanego doświadczenia wizualnego

en: High Contrast
pl_PL: Wysoki kontrast

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
pl_PL: Dostosuj nasycenie kolorów dla bardziej żywego lub stonowanego doświadczenia wizualnego

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
pl_PL: Dostosuj nasycenie kolorów dla bardziej żywego lub stonowanego doświadczenia wizualnego

en: Saturation
pl_PL: Nasycenie

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
pl_PL: Dostosuj nasycenie kolorów dla bardziej żywego lub stonowanego doświadczenia wizualnego

en: Orientation Modules
pl_PL: Moduły orientacji

en: Reading Line
pl_PL: Linia czytania

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
pl_PL: Podświetl aktualną linię, aby śledzić postęp czytania i poprawić skupienie

en: Reading Mask
pl_PL: Maska czytania

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
pl_PL: Użyj maski, aby skupić się na konkretnym obszarze tekstu i zmniejszyć rozproszenia

en: Read Page
pl_PL: Czytaj stronę

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
pl_PL: Automatycznie czytaj na głos zawartość strony dla dostępności bez użycia rąk

en: Keyboard Navigation
pl_PL: Nawigacja klawiaturą

en: Navigate the site using only the keyboard
pl_PL: Nawiguj po stronie używając tylko klawiatury

en: Hide Images
pl_PL: Ukryj obrazy

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
pl_PL: Usuń rozpraszające obrazy dla czystszego, bardziej skupionego doświadczenia przeglądania

en: Mute Sounds
pl_PL: Wycisz dźwięki

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
pl_PL: Łatwo wycisz dźwięki strony internetowej dla doświadczenia przeglądania bez rozproszeń

en: Highlight Titles
pl_PL: Podświetl tytuły

en: Highlight titles for better recognition
pl_PL: Podświetl tytuły dla lepszego rozpoznawania

en: Highlight Content
pl_PL: Podświetl zawartość

en: Highlight elements when hovered over
pl_PL: Podświetl elementy po najechaniu myszką

en: Stop Animations
pl_PL: Zatrzymaj animacje

en: Disable animations to reduce distractions
pl_PL: Wyłącz animacje, aby zmniejszyć rozproszenia

en: Information
pl_PL: Informacja

en: Hide Toolbar
pl_PL: Ukryj pasek narzędzi

en: Accessibility Adjustments
pl_PL: Dostosowania dostępności

en: Select your accessibility profile
pl_PL: Wybierz swój profil dostępności

en: Vision Impaired Mode
pl_PL: Tryb niedowidzenia

en: Enhances website's visuals
pl_PL: Wzmacnia wizualne elementy strony

en: Seizure Safe Profile
pl_PL: Profil bezpieczny dla napadów

en: Clear flashes & reduces color
pl_PL: Usuwa błyski i redukuje kolory

en: ADHD Friendly Mode
pl_PL: Tryb przyjazny dla ADHD

en: Focused browsing, distraction-free
pl_PL: Skupione przeglądanie, bez rozproszeń

en: Blindness Mode
pl_PL: Tryb ślepoty

en: Reduces distractions, improves focus
pl_PL: Zmniejsza rozproszenia, poprawia skupienie

en: Epilepsy Safe Mode
pl_PL: Tryb bezpieczny dla epilepsji

en: Dims colors and stops blinking
pl_PL: Przyciemnia kolory i zatrzymuje miganie

en: Font Size (Default)
pl_PL: Rozmiar czcionki

en: Line Height (Default)
pl_PL: Wysokość linii

en: Font weight
pl_PL: Grubość czcionki

en: Edit Alt Text
pl_PL: Edytuj tekst alternatywny

en: Show Accessibility Statement
pl_PL: Pokaż oświadczenie o dostępności

en: Select Language
pl_PL: Wybierz język

en: Company Name
pl_PL: Nazwa firmy

en: Business E-mail
pl_PL: E-mail biznesowy

en: Website
pl_PL: Strona internetowa

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
pl_PL: Potwierdzam, że wygenerowany status dostępności jest oparty na mojej własnej ocenie. Dostawca tego generatora nie ponosi odpowiedzialności za jego dokładność lub zgodność.

en: Generate Text
pl_PL: Generuj tekst

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
pl_PL: Uwaga: Generowanie nowego oświadczenia automatycznie zastąpi poprzednią wersję.

en: Generate Accessibility Status
pl_PL: Generuj status dostępności

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
pl_PL: Możesz edytować lub wstawić oświadczenie według potrzeb. Kliknij "Zapisz ustawienia", aby zapisać zmiany.

en: Save hours
pl_PL: Oszczędź godziny

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
pl_PL: i generuj swój tekst alternatywny z AltPilot.ai.

en: Try 25 Images for Free
pl_PL: Wypróbuj 25 obrazów za darmo

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
pl_PL: Jeśli podoba Ci się OneTap, bardzo docenilibyśmy szybką

en:  review – it means a lot to us.
pl_PL:  recenzję – to dla nas bardzo dużo znaczy.

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Get PRO
pl_PL: Zdobądź PRO

en: Save changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Currently editing
pl_PL: Obecnie edytujesz

en: labels. Change the language to edit others.
pl_PL: etykiety. Zmień język, aby edytować inne.

en: Live Preview
pl_PL: Podgląd na żywo

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
pl_PL: Dostępna jest nowa wersja %1$s.

en: Contact your network administrator to install the update.
pl_PL: Skontaktuj się z administratorem sieci, aby zainstalować aktualizację.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
pl_PL: %1$sZobacz szczegóły wersji %2$s%3$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
pl_PL: %1$sZobacz szczegóły wersji %2$s%3$s lub %4$szaktualizuj teraz%5$s.

en: Update now.
pl_PL: Zaktualizuj teraz.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl_PL: Nie masz uprawnień do instalowania aktualizacji wtyczek

en: Error
pl_PL: Błąd

en: icon drop down menu
pl_PL: menu rozwijane ikony

en: Accessibility  Adjustments
pl_PL: Dostępność  Dostosowania

en: Powered by
pl_PL: Napędzane przez

en: Back
pl_PL: Wstecz

en: How long do you want to hide the toolbar?
pl_PL: Jak długo chcesz ukryć pasek narzędzi dostępności?

en: Hide Toolbar Duration
pl_PL: Czas ukrycia paska narzędzi

en: Only for this session
pl_PL: Tylko dla tej sesji

en: 24 hours
pl_PL: 24 godziny

en: A Week
pl_PL: Tydzień

en: Not Now
pl_PL: Nie teraz

en: Cursor
pl_PL: Kursor

en: Browser needs to be updated
pl_PL: Przeglądarka wymaga aktualizacji

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
pl_PL: Twoja przeglądarka nie obsługuje syntezy mowy. Zaktualizuj przeglądarkę lub użyj takiej z włączoną syntezą mowy (np. Chrome, Edge, Safari).

en: How to Update?
pl_PL: Jak zaktualizować?

en: Reset Settings
pl_PL: Resetuj ustawienia
