OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) - en to sk_SK translation catalogue (217 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
sk_SK: OneTap Pro (pre WordPress OneTap Pro – č. 1 v prístupnosti)

note: Description of the plugin
en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
sk_SK: OneTap je viacjazyčný plugin pre WordPress navrhnutý na bezproblémovú prístupnosť webu. Jednoduchá inštalácia jedným kliknutím zabezpečí súlad vášho webu so štandardmi prístupnosti bez zbytočných komplikácií. Vytvorený s dôrazom na výkon, poskytuje inkluzívne a používateľsky prívetivé prostredie pre všetkých návštevníkov.

en: Active
sk_SK: Aktívne

en: Inactive
sk_SK: Neaktívne

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: This is a PRO Feature
sk_SK: Toto je funkcia PRO

en:  to use this Feature.
sk_SK:  na používanie tejto funkcie.

en: Upgrade to Pro
sk_SK: Prejsť na Pro

en: Desktop
sk_SK: Počítač

en: Mobile
sk_SK: Mobil

en: Copied!
sk_SK: Skopírované!

en: Failed!
sk_SK: Zlyhalo!

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Enter Custom Label
sk_SK: Zadajte vlastný štítok

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Thumbnail
sk_SK: Náhľad

en: Alt Text
sk_SK: Alternatívny text

en: Uploaded
sk_SK: Nahrané

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Enter a Alt-text...
sk_SK: Zadajte alternatívny text...

en: No images found in Media Library.
sk_SK: V knižnici médií sa nenašli žiadne obrázky.

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúce

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: Deactivate License
sk_SK: Deaktivovať licenciu

en: Activate License
sk_SK: Aktivovať licenciu

en: Modules
sk_SK: Moduly

en: Statement
sk_SK: Vyhlásenie

en: Module Labels
sk_SK: Štítky modulov

en: General settings
sk_SK: Všeobecné nastavenia

en: Icons
sk_SK: Ikony

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
sk_SK: Prispôsobte farbu, ikonu a veľkosť tlačidla prístupnosti tak, aby zodpovedali vašej značke.

en: See Documentation
sk_SK: Pozrieť dokumentáciu

en: Widget Design
sk_SK: Dizajn widgetu

en: Icon Size
sk_SK: Veľkosť ikony

en: Add Border
sk_SK: Pridať orámovanie

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
sk_SK: Nastavte si vlastné firemné farby na prispôsobenie vzhľadu pluginu.

en: Free WCAG Contrast-Checker
sk_SK: Bezplatná kontrola kontrastu WCAG

en: Widget Color
sk_SK: Farba widgetu

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
sk_SK: Upravte polohu widgetov podľa svojich preferencií rozloženia.

en: Widget Position
sk_SK: Poloha widgetu

en: Widget Position
sk_SK: Poloha widgetu

en: Middle right
sk_SK: Stred vpravo

en: Middle left
sk_SK: Stred vľavo

en: Bottom right
sk_SK: Dole vpravo

en: Bottom left
sk_SK: Dole vľavo

en: Top right
sk_SK: Hore vpravo

en: Top left
sk_SK: Hore vľavo

en: Vertical (Default 20px)
sk_SK: Zvisle (predvolené 20 px)

en: Horizontal (Default 20px)
sk_SK: Vodorovne (predvolené 20 px)

en: Hide On Desktop
sk_SK: Skryť na počítači

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
sk_SK: Ak je zapnuté, ikona sa nebude zobrazovať na stolových zariadeniach.

en: Hide On Tablet
sk_SK: Skryť na tablete

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
sk_SK: Ak je zapnuté, ikona sa nebude zobrazovať na tabletoch.

en: Hide On Mobile
sk_SK: Skryť na mobile

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
sk_SK: Ak je zapnuté, ikona sa nebude zobrazovať na mobilných zariadeniach.

en: Default Language
sk_SK: Predvolený jazyk

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
sk_SK: Vyberte preferovaný jazyk rozhrania pluginu.

en: English
sk_SK: Angličtina

en: Deutsch
sk_SK: Nemčina

en: Español
sk_SK: Španielčina

en: Français
sk_SK: Francúzština

en: Italiano
sk_SK: Taliančina

en: Polski
sk_SK: Poľština

en: Svenska
sk_SK: Švédčina

en: Suomi
sk_SK: Fínčina

en: Português
sk_SK: Portugalčina

en: Română
sk_SK: Rumunčina

en: Slovenščina
sk_SK: Slovinčina

en: Nederlands
sk_SK: Nizozemčina

en: Dansk
sk_SK: Dánčina

en: Ελληνικά
sk_SK: Gréčtina

en: Magyar
sk_SK: Maďarčina

en: Lietuvių
sk_SK: Litovčina

en: Latviešu
sk_SK: Lotyština

en: Eesti
sk_SK: Estónčina

en: Hrvatski
sk_SK: Chorvátčina

en: Gaeilge
sk_SK: Írčina

en: Български
sk_SK: Bulharčina

en: Norsk
sk_SK: Nórčina

en: Türkçe
sk_SK: Turečtina

en: Bahasa Indonesia
sk_SK: Indonézština

en: Português (Brasil)
sk_SK: Portugalčina (Brazília)

en: 日本語
sk_SK: Japončina

en: 한국어
sk_SK: Kórejčina

en: 简体中文
sk_SK: Zjednodušená čínština

en: العربية
sk_SK: Arabčina

en: Русский
sk_SK: Ruština

en: हिन्दी
sk_SK: Hindčina

en: Українська
sk_SK: Ukrajinčina

en: Srpski
sk_SK: Srbčina

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: License Key
sk_SK: Licenčný kľúč

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
sk_SK: Zadajte licenčný kľúč, aby ste odomkli funkcie Pro a získali prístup k pokročilým možnostiam.

en: General Settings
sk_SK: Všeobecné nastavenia

en: Hide "Powered by OneTap"
sk_SK: Skryť "Powered by OneTap"

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
sk_SK: Odstráňte text "Powered by OneTap" z panela nástrojov na frontende vášho webu.

en: Open with URL
sk_SK: Otvoriť pomocou URL

en: Open the OneTap Toolbar with URL
sk_SK: Otvoriť panel OneTap pomocou URL

en: Edit Module Labels
sk_SK: Upraviť štítky modulov

en: Edit Labels
sk_SK: Upraviť štítky

en: Generate Alt-Text with Ai
sk_SK: Generovať alternatívny text pomocou AI

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
sk_SK: Ušetrite hodiny, zlepšite SEO a prístupnosť

en: Start with AltPilot.ai
sk_SK: Začať s AltPilot.ai

en: Accessibility Profiles
sk_SK: Profily prístupnosti

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
sk_SK: Hotové profily prístupnosti pre rôzne potreby používateľov.

en: Content Modules
sk_SK: Moduly obsahu

en: Font Size
sk_SK: Veľkosť písma

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
sk_SK: Jednoducho zväčšite text pre lepšiu čitateľnosť a prístupnosť pre všetkých

en: Highlight Links
sk_SK: Zvýrazniť odkazy

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
sk_SK: Jednoducho rozpoznajte klikateľné odkazy pomocou vizuálnych zvýraznení pre lepšiu navigáciu

en: Line Height
sk_SK: Riadkovanie

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
sk_SK: Upravte riadkovanie pre lepšiu čitateľnosť a zrozumiteľnosť textu

en: Readable Font
sk_SK: Čitateľné písmo

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
sk_SK: Prepnite na jasnejšie, ľahko čitateľné písmo pre lepšiu prístupnosť textu

en: Big Cursor
sk_SK: Veľký kurzor

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
sk_SK: Zlepšite viditeľnosť väčším kurzorom pre jednoduchšiu navigáciu a ovládanie

en: Text Magnifier
sk_SK: Lupa textu

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
sk_SK: Zväčšite vybraný text pre vyššiu čitateľnosť a prístupnosť

en: Dyslexic Font
sk_SK: Písmo pre dyslektikov

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
sk_SK: Použite špeciálne písmo navrhnuté na zvýšenie čitateľnosti pre dyslektikov

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
sk_SK: Upravte zarovnanie textu pre lepšiu štruktúru a čitateľnosť

en: Letter Spacing
sk_SK: Medziznakové medzery

en: Adjust letter spacing for improved readability
sk_SK: Upravte medzery medzi písmenami pre lepšiu čitateľnosť

en: Font Weight
sk_SK: Hrúbka písma

en: Adjust font weight for improved readability
sk_SK: Upravte hrúbku písma pre lepšiu čitateľnosť

en: Color Modules
sk_SK: Farebné moduly

en: Dark Contrast
sk_SK: Tmavý kontrast

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
sk_SK: Upravte tmavý kontrast pre živší alebo jemnejší vizuálny dojem

en: Light Contrast
sk_SK: Svetlý kontrast

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
sk_SK: Upravte svetlý kontrast pre živší alebo jemnejší vizuálny dojem

en: High Contrast
sk_SK: Vysoký kontrast

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
sk_SK: Upravte vysoký kontrast pre živší alebo jemnejší vizuálny dojem

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
sk_SK: Upravte monochrómne farby pre živší alebo jemnejší vizuálny dojem

en: Saturation
sk_SK: Sýtosť

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
sk_SK: Upravte sýtosť farieb pre živší alebo jemnejší vizuálny dojem

en: Orientation Modules
sk_SK: Moduly orientácie

en: Reading Line
sk_SK: Čítacia línia

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
sk_SK: Zvýraznite aktuálny riadok na sledovanie postupu čítania a zlepšenie sústredenia

en: Reading Mask
sk_SK: Čítacia maska

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
sk_SK: Použite masku na zameranie sa na konkrétnu oblasť textu a zníženie rozptýlenia

en: Read Page
sk_SK: Prečítať stránku

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
sk_SK: Automaticky nahlas čítať obsah stránky pre bezdotykovú prístupnosť

en: Keyboard Navigation
sk_SK: Navigácia klávesnicou

en: Navigate the site using only the keyboard
sk_SK: Navigujte po webe iba pomocou klávesnice

en: Hide Images
sk_SK: Skryť obrázky

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
sk_SK: Odstráňte rušivé obrázky pre čistejšie a sústredenejšie prehliadanie

en: Mute Sounds
sk_SK: Stlmiť zvuky

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
sk_SK: Jednoducho stlmte zvuky webu pre nerušené prehliadanie

en: Highlight Titles
sk_SK: Zvýrazniť nadpisy

en: Highlight titles for better recognition
sk_SK: Zvýraznite nadpisy pre lepšiu rozpoznateľnosť

en: Highlight Content
sk_SK: Zvýrazniť obsah

en: Highlight elements when hovered over
sk_SK: Zvýrazniť prvky pri prechode kurzorom

en: Stop Animations
sk_SK: Zastaviť animácie

en: Disable animations to reduce distractions
sk_SK: Vypnite animácie, aby ste znížili rušivé vplyvy

en: Information
sk_SK: Informácie

en: Hide Toolbar
sk_SK: Skryť panel

en: Accessibility Adjustments
sk_SK: Nastavenia prístupnosti

en: Select your accessibility profile
sk_SK: Vyberte si profil prístupnosti

en: Vision Impaired Mode
sk_SK: Režim pre slabozrakých

en: Enhances website's visuals
sk_SK: Zlepšuje vizuálne prvky webu

en: Seizure Safe Profile
sk_SK: Bezpečný profil pri záchvatoch

en: Clear flashes & reduces color
sk_SK: Odstraňuje záblesky a znižuje intenzitu farieb

en: ADHD Friendly Mode
sk_SK: Režim vhodný pre ADHD

en: Focused browsing, distraction-free
sk_SK: Sústredené prehliadanie bez rušenia

en: Blindness Mode
sk_SK: Režim pre nevidiacich

en: Reduces distractions, improves focus
sk_SK: Znižuje rozptyľovanie, zlepšuje sústredenie

en: Epilepsy Safe Mode
sk_SK: Bezpečný režim pri epilepsii

en: Dims colors and stops blinking
sk_SK: Stmavuje farby a zastavuje blikanie

en: Font Size (Default)
sk_SK: Veľkosť písma

en: Line Height (Default)
sk_SK: Riadkovanie

en: Font weight
sk_SK: Hrúbka písma

en: Edit Alt Text
sk_SK: Upraviť alternatívny text

en: Show Accessibility Statement
sk_SK: Zobraziť vyhlásenie o prístupnosti

en: Select Language
sk_SK: Vybrať jazyk

en: Company Name
sk_SK: Názov spoločnosti

en: Business E-mail
sk_SK: Firemný e‑mail

en: Website
sk_SK: Webová stránka

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
sk_SK: Potvrdzujem, že vygenerované vyhlásenie o prístupnosti je založené na mojom vlastnom posúdení. Poskytovateľ tohto generátora nepreberá žiadnu zodpovednosť za jeho presnosť alebo súlad.

en: Generate Text
sk_SK: Vygenerovať text

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
sk_SK: Upozornenie: Vytvorenie nového vyhlásenia automaticky prepíše predchádzajúcu verziu.

en: Generate Accessibility Status
sk_SK: Vygenerovať vyhlásenie o prístupnosti

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
sk_SK: Podľa potreby môžete vyhlásenie upraviť alebo vložiť. Kliknite na "Uložiť nastavenia" na uloženie zmien.

en: Save hours
sk_SK: Ušetrite hodiny

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
sk_SK: a generujte alternatívny text pomocou AltPilot.ai.

en: Try 25 Images for Free
sk_SK: Vyskúšajte 25 obrázkov zdarma

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
sk_SK: Ak sa vám OneTap páči, veľmi by sme ocenili krátke

en:  review – it means a lot to us.
sk_SK:  hodnotenie – veľmi to pre nás znamená.

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Get PRO
sk_SK: Získať PRO

en: Save changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Currently editing
sk_SK: Práve upravujete

en: labels. Change the language to edit others.
sk_SK: štítky. Zmeňte jazyk na úpravu ostatných.

en: Live Preview
sk_SK: Živý náhľad

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
sk_SK: Je k dispozícii nová verzia %1$s.

en: Contact your network administrator to install the update.
sk_SK: Kontaktujte správcu siete kvôli inštalácii aktualizácie.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
sk_SK: %1$sZobraziť podrobnosti verzie %2$s%3$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
sk_SK: %1$sZobraziť podrobnosti verzie %2$s%3$s alebo %4$saktualizovať teraz%5$s.

en: Update now.
sk_SK: Aktualizovať teraz.

en: You do not have permission to install plugin updates
sk_SK: Nemáte oprávnenie inštalovať aktualizácie pluginu

en: Error
sk_SK: Chyba

en: icon drop down menu
sk_SK: ikona rozbaľovacej ponuky

en: Accessibility  Adjustments
sk_SK: Nastavenia prístupnosti

en: Powered by
sk_SK: Beží na

en: Back
sk_SK: Späť

en: How long do you want to hide the toolbar?
sk_SK: Na ako dlho chcete skryť panel nástrojov?

en: Hide Toolbar Duration
sk_SK: Dĺžka skrytia panela

en: Only for this session
sk_SK: Len pre túto reláciu

en: 24 hours
sk_SK: 24 hodín

en: A Week
sk_SK: Týždeň

en: Not Now
sk_SK: Teraz nie

en: Cursor
sk_SK: Kurzor

en: Browser needs to be updated
sk_SK: Prehliadač je potrebné aktualizovať

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
sk_SK: Váš prehliadač nepodporuje hlasový výstup. Aktualizujte prehliadač alebo použite prehliadač s povolenou syntézou reči (napr. Chrome, Edge, Safari).Váš prehliadač nepodporuje hlasový výstup. Aktualizujte prehliadač alebo použite taký, ktorý podporuje syntézu reči (napr. Chrome, Edge, Safari).

en: How to Update?
sk_SK: Ako aktualizovať?

en: Reset Settings
sk_SK: Obnoviť nastavenia
