OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) 6.9.0 - en to sl_SI translation catalogue (220 entries)

en:  review – it means a lot to us.
sl_SI:  oceno – to nam zelo veliko pomeni.

en:  to use this Feature.
sl_SI:  za uporabo te funkcije.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
sl_SI: %1$sOgled podrobnosti različice %2$s%3$s ali %4$sposodobite zdaj%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
sl_SI: %1$sOgled podrobnosti različice %2$s%3$s.

en: 24 hours
sl_SI: 24 ur

en: A Week
sl_SI: Teden

en: ADHD Friendly Mode
sl_SI: Način prijazen do ADHD

en: Accessibility  Adjustments
sl_SI: Prilagoditve dostopnosti

en: Accessibility Adjustments
sl_SI: Prilagoditve dostopnosti

en: Accessibility Profiles
sl_SI: Profili dostopnosti

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Activate License
sl_SI: Aktiviraj licenco

en: Active
sl_SI: Aktivno

en: Add Border
sl_SI: Dodaj obrobo

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
sl_SI: Prilagodite monokromatske barve za bolj živahen ali umirjen vizualni vtis

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
sl_SI: Prilagodite nasičenost barv za bolj živahen ali umirjen vizualni vtis

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
sl_SI: Prilagodite temni kontrast za bolj živahen ali umirjen vizualni vtis

en: Adjust font weight for improved readability
sl_SI: Prilagodite debelino pisave za boljšo berljivost

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
sl_SI: Prilagodite visok kontrast za bolj živahen ali umirjen vizualni vtis

en: Adjust letter spacing for improved readability
sl_SI: Prilagodite razmik med črkami za boljšo berljivost

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
sl_SI: Prilagodite svetli kontrast za bolj živahen ali umirjen vizualni vtis

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
sl_SI: Prilagodite razmik med vrsticami za boljšo berljivost in jasnost besedila

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
sl_SI: Prilagodite poravnavo besedila za izboljšano strukturo in berljivost

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
sl_SI: Prilagodite položaj gradnikov glede na svoje želje postavitve.

en: Alt Text
sl_SI: Nadomestno besedilo

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
sl_SI: Samodejno glasno preberite vsebino strani za prostoročno dostopnost

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Bahasa Indonesia
sl_SI: Indonezijščina

en: Big Cursor
sl_SI: Velik kazalec

en: Blindness Mode
sl_SI: Način za slepe

en: Bottom left
sl_SI: Spodaj levo

en: Bottom right
sl_SI: Spodaj desno

en: Browser needs to be updated
sl_SI: Brskalnik je treba posodobiti

en: Business E-mail
sl_SI: Poslovni e-poštni naslov

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
sl_SI: Izberite želeni jezik uporabniškega vmesnika vtičnika.

en: Clear flashes & reduces color
sl_SI: Odpravi bliske in zmanjša barvno intenzivnost

en: Color Modules
sl_SI: Barvni moduli

en: Company Name
sl_SI: Ime podjetja

en: Contact your network administrator to install the update.
sl_SI: Obrnite se na skrbnika omrežja za namestitev posodobitve.

en: Content Modules
sl_SI: Moduli vsebine

en: Copied!
sl_SI: Kopirano!

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Currently editing
sl_SI: Trenutno urejate

en: Cursor
sl_SI: Kazalec

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
sl_SI: Prilagodite barvo, ikono in velikost gumba za dostopnost, da se ujema z vašo blagovno znamko.

en: Dansk
sl_SI: Danščina

en: Dark Contrast
sl_SI: Temni kontrast

en: Deactivate License
sl_SI: Deaktiviraj licenco

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default Language
sl_SI: Privzeti jezik

en: Desktop
sl_SI: Namizje

en: Deutsch
sl_SI: Nemščina

en: Dims colors and stops blinking
sl_SI: Zatemni barve in ustavi utripanje

en: Disable animations to reduce distractions
sl_SI: Onemogočite animacije, da zmanjšate moteče dejavnike

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Dyslexic Font
sl_SI: Pisava za dislektike

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
sl_SI: Preprosto povečajte besedilo za izboljšano berljivost in dostopnost za vse

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
sl_SI: Z vizualnimi izboljšavami lažje prepoznajte klikljive povezave za boljšo navigacijo

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
sl_SI: Zlahka utišajte zvoke spletnega mesta za nemoteno brskanje

en: Edit Alt Text
sl_SI: Uredi nadomestno besedilo

en: Edit Labels
sl_SI: Uredi oznake

en: Edit Module Labels
sl_SI: Uredi oznake modulov

en: Eesti
sl_SI: Estonščina

en: English
sl_SI: Angleščina

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
sl_SI: Izboljšajte vidnost z večjim kazalcem za lažjo navigacijo in upravljanje

en: Enhances website's visuals
sl_SI: Izboljša vizualni videz spletnega mesta

en: Enter Custom Label
sl_SI: Vnesite oznako po meri

en: Enter a Alt-text...
sl_SI: Vnesite nadomestno besedilo...

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
sl_SI: Vnesite licenčni ključ, da odklenete funkcije Pro in pridobite dostop do naprednih možnosti.

en: Epilepsy Safe Mode
sl_SI: Način varen pri epilepsiji

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Español
sl_SI: Španščina

en: Failed!
sl_SI: Spodletelo!

en: Focused browsing, distraction-free
sl_SI: Osredotočeno brskanje brez motenj

en: Font Size
sl_SI: Velikost pisave

en: Font Size (Default)
sl_SI: Velikost pisave

en: Font Weight
sl_SI: Debelina pisave

en: Font weight
sl_SI: Debelina pisave

en: Français
sl_SI: Francoščina

en: Free WCAG Contrast-Checker
sl_SI: Brezplačen WCAG preverjalnik kontrasta

en: Gaeilge
sl_SI: Irščina

en: General Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: General settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Generate Accessibility Status
sl_SI: Ustvari izjavo o dostopnosti

en: Generate Alt-Text with Ai
sl_SI: Ustvari nadomestno besedilo z AI

en: Generate Text
sl_SI: Ustvari besedilo

en: Get PRO
sl_SI: Pridobi PRO

en: Hide "Powered by OneTap"
sl_SI: Skrij "Powered by OneTap"

en: Hide Images
sl_SI: Skrij slike

en: Hide On Desktop
sl_SI: Skrij na namizju

en: Hide On Mobile
sl_SI: Skrij na mobilnih napravah

en: Hide On Tablet
sl_SI: Skrij na tablici

en: Hide Toolbar
sl_SI: Skrij orodno vrstico

en: Hide Toolbar Duration
sl_SI: Trajanje skritja orodne vrstice

en: High Contrast
sl_SI: Visok kontrast

en: Highlight Content
sl_SI: Poudari vsebino

en: Highlight Links
sl_SI: Poudari povezave

en: Highlight Titles
sl_SI: Poudari naslove

en: Highlight elements when hovered over
sl_SI: Poudari elemente ob prehodu miške

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
sl_SI: Poudarite trenutno vrstico za sledenje napredku branja in izboljšanje osredotočenosti

en: Highlight titles for better recognition
sl_SI: Poudarite naslove za boljše prepoznavanje

en: Horizontal (Default 20px)
sl_SI: Vodoravno (privzeto 20 px)

en: How long do you want to hide the toolbar?
sl_SI: Kako dolgo želite skriti orodno vrstico?

en: How to Update?
sl_SI: Kako posodobiti?

en: Hrvatski
sl_SI: Hrvaščina

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
sl_SI: Potrjujem, da je ustvarjena izjava o dostopnosti zasnovana na moji lastni oceni. Ponudnik tega generatorja ne prevzema odgovornosti za njeno točnost ali skladnost.

en: Icon Size
sl_SI: Velikost ikone

en: Icons
sl_SI: Ikone

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
sl_SI: Če vam je OneTap všeč, bomo zelo hvaležni za hitro

en: Inactive
sl_SI: Neaktivno

en: Information
sl_SI: Informacije

en: Italiano
sl_SI: Italijanščina

en: Keyboard Navigation
sl_SI: Navigacija s tipkovnico

en: Latviešu
sl_SI: Latvijščina

en: Letter Spacing
sl_SI: Razmik med črkami

en: License Key
sl_SI: Licenčni ključ

en: Lietuvių
sl_SI: Litovščina

en: Light Contrast
sl_SI: Svetli kontrast

en: Line Height
sl_SI: Razmik med vrsticami

en: Line Height (Default)
sl_SI: Razmik med vrsticami

en: Live Preview
sl_SI: Predogled v živo

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
sl_SI: Povečajte izbrano besedilo za boljšo berljivost in dostopnost

en: Magyar
sl_SI: Madžarščina

en: Middle left
sl_SI: Sredina levo

en: Middle right
sl_SI: Sredina desno

en: Mobile
sl_SI: Mobilno

en: Module Labels
sl_SI: Oznake modulov

en: Modules
sl_SI: Moduli

en: Mute Sounds
sl_SI: Utišaj zvoke

en: Navigate the site using only the keyboard
sl_SI: Krmarite po spletišču samo s tipkovnico

en: Nederlands
sl_SI: Nizozemščina

en: Next
sl_SI: Naslednje

en: No images found in Media Library.
sl_SI: V predstavnostni knjižnici ni najdenih slik.

en: Norsk
sl_SI: Norveščina

en: Not Now
sl_SI: Ne zdaj

en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
sl_SI: OneTap Pro (za WordPress OneTap Pro – št. 1 za dostopnost)

en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
sl_SI: OneTap je večjezični vtičnik za WordPress, zasnovan za brezhibno dostopnost spletnega mesta. Z enostavno namestitvijo z enim klikom zagotovi, da vaše spletno mesto izpolnjuje standarde dostopnosti brez zapletov. Zgrajen za zmogljivost, zagotavlja vključujoče, uporabniku prijazno okolje za vse obiskovalce.

en: Only for this session
sl_SI: Samo za to sejo

en: Open the OneTap Toolbar with URL
sl_SI: Odprite orodno vrstico OneTap z URL-jem

en: Open with URL
sl_SI: Odpri z URL-jem

en: Orientation Modules
sl_SI: Moduli usmerjenosti

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
sl_SI: Opomba: Ustvarjanje nove izjave bo samodejno prepisalo prejšnjo različico.

en: Polski
sl_SI: Poljščina

en: Português
sl_SI: Portugalščina

en: Português (Brasil)
sl_SI: Portugalščina (Brazilija)

en: Powered by
sl_SI: Poganja

en: Previous
sl_SI: Prejšnje

en: Read Page
sl_SI: Preberi stran

en: Readable Font
sl_SI: Bolj berljava pisava

en: Reading Line
sl_SI: Vrstica za branje

en: Reading Mask
sl_SI: Maska za branje

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
sl_SI: Pripravljeni profili dostopnosti za različne potrebe uporabnikov.

en: Reduces distractions, improves focus
sl_SI: Zmanjšuje motnje, izboljša osredotočenost

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
sl_SI: Odstranite moteče slike za bolj čisto in osredotočeno brskanje

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
sl_SI: Odstranite besedilo "Powered by OneTap" iz orodne vrstice na sprednji strani vašega spletnega mesta.

en: Reset Settings
sl_SI: Ponastavi nastavitve

en: Română
sl_SI: Romunščina

en: Saturation
sl_SI: Nasičenost

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save hours
sl_SI: Prihranite ure

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
sl_SI: Prihranite ure, izboljšajte SEO in dostopnost

en: See Documentation
sl_SI: Glej dokumentacijo

en: Seizure Safe Profile
sl_SI: Profil varen pred napadi

en: Select Language
sl_SI: Izberite jezik

en: Select your accessibility profile
sl_SI: Izberite svoj profil dostopnosti

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
sl_SI: Nastavite lastne barve blagovne znamke za prilagoditev videza vtičnika.

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Show Accessibility Statement
sl_SI: Pokaži izjavo o dostopnosti

en: Slovenčina
sl_SI: Slovaščina

en: Srpski
sl_SI: Srbščina

en: Start with AltPilot.ai
sl_SI: Začnite z AltPilot.ai

en: Statement
sl_SI: Izjava

en: Stop Animations
sl_SI: Ustavi animacije

en: Suomi
sl_SI: Finščina

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Svenska
sl_SI: Švedščina

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
sl_SI: Preklopite na bolj jasno, lahko berljivo pisavo za boljšo dostopnost besedila

en: Tablet
sl_SI: Tablica

en: Text Magnifier
sl_SI: Povečevalnik besedila

en: There is a new version of %1$s available.
sl_SI: Na voljo je nova različica %1$s.

en: This is a PRO Feature
sl_SI: To je funkcija PRO

en: Thumbnail
sl_SI: Sličica

en: Top left
sl_SI: Zgoraj levo

en: Top right
sl_SI: Zgoraj desno

en: Try 25 Images for Free
sl_SI: Preizkusite 25 slik brezplačno

en: Türkçe
sl_SI: Turščina

en: Update now.
sl_SI: Posodobi zdaj.

en: Upgrade to Pro
sl_SI: Nadgradi na Pro

en: Uploaded
sl_SI: Naloženo

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
sl_SI: Uporabite masko za osredotočanje na določeno področje besedila in zmanjšanje motenj

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
sl_SI: Uporabite specializirano pisavo, zasnovano za večjo berljivost za dislektike

en: Vertical (Default 20px)
sl_SI: Navpično (privzeto 20 px)

en: Vision Impaired Mode
sl_SI: Način za slabovidne

en: Website
sl_SI: Spletno mesto

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
sl_SI: Če je omogočeno, ikona na namiznih napravah ne bo prikazana.

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
sl_SI: Če je omogočeno, ikona na mobilnih napravah ne bo prikazana.

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
sl_SI: Če je omogočeno, ikona na tabličnih napravah ne bo prikazana.

en: Widget
sl_SI: Gradnik

en: Widget Color
sl_SI: Barva gradnika

en: Widget Design
sl_SI: Oblika gradnika

en: Widget Position
sl_SI: Položaj gradnika

en: Widget Position
sl_SI: Položaj gradnika

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
sl_SI: Izjavo lahko po potrebi uredite ali vstavite. Kliknite "Shrani nastavitve" za shranitev sprememb.

en: You do not have permission to install plugin updates
sl_SI: Nimate dovoljenja za namestitev posodobitev vtičnika

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
sl_SI: Vaš brskalnik ne podpira glasovnega izhoda. Posodobite brskalnik ali uporabite brskalnik z omogočeno sintetizacijo govora (npr. Chrome, Edge, Safari).Vaš brskalnik ne podpira zvočnega izhoda. Posodobite brskalnik ali uporabite takšnega s podporo za sintezo govora (npr. Chrome, Edge, Safari).

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
sl_SI: in ustvarite nadomestno besedilo z AltPilot.ai.

en: icon drop down menu
sl_SI: ikona spustnega menija

en: labels. Change the language to edit others.
sl_SI: oznake. Spremenite jezik za urejanje drugih.

en: Čeština
sl_SI: Češčina

en: Ελληνικά
sl_SI: Grščina

en: Български
sl_SI: Bolgarščina

en: Русский
sl_SI: Ruščina

en: Українська
sl_SI: Ukrajinščina

en: العربية
sl_SI: Arabščina

en: हिन्दी
sl_SI: Hindijščina

en: 日本語
sl_SI: Japonščina

en: 简体中文
sl_SI: Poenostavljena kitajščina

en: 한국어
sl_SI: Korejščina
