OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) 6.9.0 - en to sr_SR translation catalogue (218 entries)

en:  review – it means a lot to us.
sr_SR:  osvrt – mnogo nam znači.

en:  to use this Feature.
sr_SR:  da biste koristili ovu funkciju.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
sr_SR: %1$sPogledajte detalje verzije %2$s%3$s ili %4$sažurirajte sada%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
sr_SR: %1$sPogledajte detalje verzije %2$s%3$s.

en: 24 hours
sr_SR: 24 sata

en: A Week
sr_SR: Nedelju dana

en: ADHD Friendly Mode
sr_SR: Režim prilagođen ADHD

en: Accessibility  Adjustments
sr_SR: Podešavanja pristupačnosti

en: Accessibility Adjustments
sr_SR: Podešavanja pristupačnosti

en: Accessibility Profiles
sr_SR: Profili pristupačnosti

en: Actions
sr_SR: Radnje

en: Activate License
sr_SR: Aktiviraj licencu

en: Active
sr_SR: Aktivno

en: Add Border
sr_SR: Dodaj ivicu

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
sr_SR: Podesite monohromatske boje za življi ili prigušeni vizuelni doživljajPodesite zasićenost boja za živopisniji ili suzdržaniji vizuelni doživljaj

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
sr_SR: Podesite zasićenost boja za živopisniji ili suzdržaniji vizuelni doživljaj

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
sr_SR: Podesite tamni kontrast za življi ili prigušeni vizuelni doživljajPodesite zasićenost boja za živopisniji ili suzdržaniji vizuelni doživljaj

en: Adjust font weight for improved readability
sr_SR: Podesite debljinu fonta radi bolje čitljivosti

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
sr_SR: Podesite visoki kontrast za življi ili prigušeni vizuelni doživljajPodesite zasićenost boja za živopisniji ili suzdržaniji vizuelni doživljaj

en: Adjust letter spacing for improved readability
sr_SR: Podesite razmak između slova radi bolje čitljivosti

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
sr_SR: Podesite svetli kontrast za življi ili prigušeni vizuelni doživljajPodesite zasićenost boja za živopisniji ili suzdržaniji vizuelni doživljaj

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
sr_SR: Podesite prored radi bolje čitljivosti i jasnoće teksta

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
sr_SR: Podesite poravnanje teksta radi bolje strukture i čitljivosti

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
sr_SR: Podesite položaj vidžeta prema svojim preferencama rasporeda.

en: Alt Text
sr_SR: Alternativni tekst

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
sr_SR: Automatski čitajte sadržaj stranice naglas za pristupačnost bez korišćenja ruku

en: Back
sr_SR: Nazad

en: Bahasa Indonesia
sr_SR: Indonežanski

en: Big Cursor
sr_SR: Veliki kursor

en: Blindness Mode
sr_SR: Režim za slepe

en: Bottom left
sr_SR: Dole levo

en: Bottom right
sr_SR: Dole desno

en: Browser needs to be updated
sr_SR: Potrebno je ažurirati pregledač

en: Business E-mail
sr_SR: Poslovni e‑mail

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
sr_SR: Izaberite željeni jezik interfejsa dodatka.

en: Clear flashes & reduces color
sr_SR: Uklanja bljeskove i smanjuje boje

en: Color Modules
sr_SR: Kolorni moduli

en: Company Name
sr_SR: Naziv kompanije

en: Contact your network administrator to install the update.
sr_SR: Obratite se mrežnom administratoru za instalaciju ažuriranja.

en: Content Modules
sr_SR: Moduli sadržaja

en: Copied!
sr_SR: Kopirano!

en: Copy
sr_SR: Kopiraj

en: Currently editing
sr_SR: Trenutno uređujete

en: Cursor
sr_SR: Kursor

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
sr_SR: Prilagodite boju, ikonu i veličinu dugmeta za pristupačnost kako bi odgovarali vašem brendu.

en: Dansk
sr_SR: Danski

en: Dark Contrast
sr_SR: Tamni kontrast

en: Deactivate License
sr_SR: Deaktiviraj licencu

en: Default
sr_SR: Podrazumevano

en: Default Language
sr_SR: Podrazumevani jezik

en: Desktop
sr_SR: Računar

en: Deutsch
sr_SR: Nemački

en: Dims colors and stops blinking
sr_SR: Prigušuje boje i zaustavlja treperenje

en: Disable animations to reduce distractions
sr_SR: Onemogućite animacije kako biste smanjili ometanja

en: Documentation
sr_SR: Dokumentacija

en: Dyslexic Font
sr_SR: Font za disleksiju

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
sr_SR: Lako uvećajte tekst radi bolje čitljivosti i pristupačnosti za sve

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
sr_SR: Lakše prepoznajte klikabilne linkove uz vizuelna poboljšanja radi bolje navigacije

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
sr_SR: Lako isključite zvukove sajta za pregledanje bez ometanja

en: Edit Alt Text
sr_SR: Uredi alternativni tekst

en: Edit Labels
sr_SR: Uredi oznake

en: Edit Module Labels
sr_SR: Uredite oznake modula

en: Eesti
sr_SR: Estonski

en: English
sr_SR: Engleski

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
sr_SR: Povećajte vidljivost većim kursorom za lakšu navigaciju i kontrolu

en: Enhances website's visuals
sr_SR: Poboljšava vizuelni prikaz sajta

en: Enter Custom Label
sr_SR: Unesite prilagođenu oznaku

en: Enter a Alt-text...
sr_SR: Unesite alternativni tekst...

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
sr_SR: Unesite licencni ključ da otključate Pro funkcije i pristupite naprednim mogućnostima.

en: Epilepsy Safe Mode
sr_SR: Režim bezbedan pri epilepsiji

en: Error
sr_SR: Greška

en: Español
sr_SR: Španski

en: Failed!
sr_SR: Neuspešno!

en: Focused browsing, distraction-free
sr_SR: Fokusirano pregledanje bez ometanja

en: Font Size
sr_SR: Veličina fonta

en: Font Size (Default)
sr_SR: Veličina fonta

en: Font Weight
sr_SR: Debljina fonta

en: Font weight
sr_SR: Debljina fonta

en: Français
sr_SR: Francuski

en: Free WCAG Contrast-Checker
sr_SR: Besplatni WCAG proverivač kontrasta

en: Gaeilge
sr_SR: Irski

en: General Settings
sr_SR: Opšta podešavanja

en: General settings
sr_SR: Opšta podešavanja

en: Generate Accessibility Status
sr_SR: Generiši izjavu o pristupačnosti

en: Generate Alt-Text with Ai
sr_SR: Generišite alternativni tekst pomoću AI

en: Generate Text
sr_SR: Generiši tekst

en: Get PRO
sr_SR: Nabavite PRO

en: Hide "Powered by OneTap"
sr_SR: Sakrij "Powered by OneTap"

en: Hide Images
sr_SR: Sakrij slike

en: Hide On Desktop
sr_SR: Sakrij na računaru

en: Hide On Mobile
sr_SR: Sakrij na mobilnim uređajima

en: Hide On Tablet
sr_SR: Sakrij na tabletu

en: Hide Toolbar
sr_SR: Sakrij alatnu traku

en: Hide Toolbar Duration
sr_SR: Trajanje skrivanja alatne trake

en: High Contrast
sr_SR: Visoki kontrast

en: Highlight Content
sr_SR: Istakni sadržaj

en: Highlight Links
sr_SR: Istakni linkove

en: Highlight Titles
sr_SR: Istakni naslove

en: Highlight elements when hovered over
sr_SR: Istakni elemente pri prelasku mišem

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
sr_SR: Istaknite trenutni red da pratite napredak čitanja i poboljšate fokus

en: Highlight titles for better recognition
sr_SR: Istaknite naslove radi bolje prepoznatljivosti

en: Horizontal (Default 20px)
sr_SR: Horizontalno (podrazumevano 20 px)

en: How long do you want to hide the toolbar?
sr_SR: Koliko dugo želite da sakrijete alatnu traku?

en: How to Update?
sr_SR: Kako ažurirati?

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
sr_SR: Potvrđujem da je generisana izjava o pristupačnosti zasnovana na sopstvenoj proceni. Pružalac ovog generatora ne preuzima odgovornost za njenu tačnost ili usklađenost.

en: Icon Size
sr_SR: Veličina ikone

en: Icons
sr_SR: Ikone

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
sr_SR: Ako vam se OneTap dopada, veoma bismo cenili kratak

en: Inactive
sr_SR: Neaktivno

en: Information
sr_SR: Информације

en: Italiano
sr_SR: Italijanski

en: Keyboard Navigation
sr_SR: Navigacija tastaturom

en: Latviešu
sr_SR: Letonski

en: Letter Spacing
sr_SR: Razmak između slova

en: License Key
sr_SR: Licencni ključ

en: Lietuvių
sr_SR: Litvanski

en: Light Contrast
sr_SR: Svetli kontrast

en: Line Height
sr_SR: Prored

en: Line Height (Default)
sr_SR: Prored

en: Live Preview
sr_SR: Prikaz uživo

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
sr_SR: Uvećajte izabrani tekst radi bolje čitljivosti i pristupačnosti

en: Magyar
sr_SR: Mađarski

en: Middle left
sr_SR: Sredina levo

en: Middle right
sr_SR: Sredina desno

en: Mobile
sr_SR: Mobilni

en: Module Labels
sr_SR: Oznake modula

en: Modules
sr_SR: Moduli

en: Mute Sounds
sr_SR: Isključi zvuk

en: Navigate the site using only the keyboard
sr_SR: Krećite se sajtom koristeći samo tastaturu

en: Nederlands
sr_SR: Holandski

en: Next
sr_SR: Sledeće

en: No images found in Media Library.
sr_SR: Nije pronađena nijedna slika u biblioteci medija.

en: Norsk
sr_SR: Norveški

en: Not Now
sr_SR: Ne sada

en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
sr_SR: OneTap Pro (za WordPress OneTap Pro – #1 pristupačnost)

en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
sr_SR: OneTap je višejezični WordPress dodatak osmišljen za besprekornu pristupačnost sajta. Jednostavnom instalacijom jednim klikom obezbeđuje da vaš sajt ispunjava standarde pristupačnosti bez komplikacija. Napravljen za performanse, pruža inkluzivno, korisnički prijatno okruženje za sve posetioce.

en: Only for this session
sr_SR: Samo za ovu sesiju

en: Open the OneTap Toolbar with URL
sr_SR: Otvorite OneTap alatnu traku putem URL-a

en: Open with URL
sr_SR: Otvori putem URL-a

en: Orientation Modules
sr_SR: Moduli orijentacije

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
sr_SR: Napomena: Generisanje nove izjave automatski će prepisati prethodnu verziju.

en: Polski
sr_SR: Poljski

en: Português
sr_SR: Portugalski

en: Português (Brasil)
sr_SR: Portugalski (Brazil)

en: Powered by
sr_SR: Pokreće

en: Previous
sr_SR: Prethodno

en: Read Page
sr_SR: Pročitaj stranicu

en: Readable Font
sr_SR: Čitljiv font

en: Reading Line
sr_SR: Linija za čitanje

en: Reading Mask
sr_SR: Maska za čitanje

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
sr_SR: Gotovi profili pristupačnosti za različite potrebe korisnika.

en: Reduces distractions, improves focus
sr_SR: Smanjuje ometanja, poboljšava fokus

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
sr_SR: Uklonite ometajuće slike za čistije i fokusiranije pregledanje

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
sr_SR: Uklonite tekst "Powered by OneTap" sa alatne trake na frontendu vašeg sajta.

en: Reset Settings
sr_SR: Resetuj podešavanja

en: Română
sr_SR: Rumunski

en: Saturation
sr_SR: Zasićenost

en: Save
sr_SR: Sačuvaj

en: Save Changes
sr_SR: Sačuvaj izmene

en: Save changes
sr_SR: Sačuvaj izmene

en: Save hours
sr_SR: Uštedite vreme

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
sr_SR: Uštedite vreme, poboljšajte SEO i pristupačnost

en: See Documentation
sr_SR: Pogledajte dokumentaciju

en: Seizure Safe Profile
sr_SR: Profil bezbedan pri napadima

en: Select Language
sr_SR: Izaberite jezik

en: Select your accessibility profile
sr_SR: Izaberite vaš profil pristupačnosti

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
sr_SR: Podesite boje brenda kako biste personalizovali izgled dodatka.

en: Settings
sr_SR: Podešavanja

en: Show Accessibility Statement
sr_SR: Prikaži izjavu o pristupačnosti

en: Slovenčina
sr_SR: Slovački

en: Slovenščina
sr_SR: Slovenački

en: Start with AltPilot.ai
sr_SR: Započnite sa AltPilot.ai

en: Statement
sr_SR: Izjava

en: Stop Animations
sr_SR: Zaustavi animacije

en: Suomi
sr_SR: Finski

en: Support
sr_SR: Podrška

en: Svenska
sr_SR: Švedski

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
sr_SR: Prebacite se na jasniji, lako čitljiv font radi bolje pristupačnosti teksta

en: Text Magnifier
sr_SR: Lupa za tekst

en: There is a new version of %1$s available.
sr_SR: Dostupna je nova verzija %1$s.

en: This is a PRO Feature
sr_SR: Ovo je PRO funkcija

en: Thumbnail
sr_SR: Sličica

en: Top left
sr_SR: Gore levo

en: Top right
sr_SR: Gore desno

en: Try 25 Images for Free
sr_SR: Isprobajte 25 slika besplatno

en: Türkçe
sr_SR: Turski

en: Update now.
sr_SR: Ažuriraj sada.

en: Upgrade to Pro
sr_SR: Nadogradite na Pro

en: Uploaded
sr_SR: Otpremljeno

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
sr_SR: Koristite masku da se fokusirate na određeni deo teksta i smanjite ometanja

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
sr_SR: Koristite specijalizovan font dizajniran da poveća čitljivost za korisnike sa disleksijom

en: Vertical (Default 20px)
sr_SR: Vertikalno (podrazumevano 20 px)

en: Vision Impaired Mode
sr_SR: Režim za slabovide

en: Website
sr_SR: Veb-sajt

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
sr_SR: Ako je omogućeno, ikona se neće prikazivati na desktop uređajima.

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
sr_SR: Ako je omogućeno, ikona se neće prikazivati na mobilnim uređajima.

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
sr_SR: Ako je omogućeno, ikona se neće prikazivati na tablet uređajima.

en: Widget
sr_SR: Vidžet

en: Widget Color
sr_SR: Boja vidžeta

en: Widget Design
sr_SR: Dizajn vidžeta

en: Widget Position
sr_SR: Položaj vidžeta

en: Widget Position
sr_SR: Položaj vidžeta

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
sr_SR: Možete po potrebi urediti ili uneti izjavu. Kliknite "Sačuvaj podešavanja" da sačuvate izmene.

en: You do not have permission to install plugin updates
sr_SR: Nemate dozvolu za instaliranje ažuriranja dodatka

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
sr_SR: Vaš preglednik ne podržava glasovni izlaz. Molimo ažurirajte preglednik ili koristite preglednik sa omogućenom sintezom govora (npr. Chrome, Edge, Safari).Vaš pregledač ne podržava govor. Ažurirajte pregledač ili koristite onaj sa omogućenim sintetizovanjem govora (npr. Chrome, Edge, Safari).

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
sr_SR: i generišite alternativni tekst pomoću AltPilot.ai.

en: icon drop down menu
sr_SR: ikona padajućeg menija

en: labels. Change the language to edit others.
sr_SR: oznake. Promenite jezik da uredite ostale.

en: Čeština
sr_SR: Češki

en: Ελληνικά
sr_SR: Grčki

en: Български
sr_SR: Bugarski

en: Русский
sr_SR: Ruski

en: Українська
sr_SR: Ukrajinski

en: العربية
sr_SR: Arapski

en: हिन्दी
sr_SR: Hindijski

en: 日本語
sr_SR: Japanski

en: 简体中文
sr_SR: Kineski (pojednostavljeni)

en: 한국어
sr_SR: Korejski
