OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility) 6.9.0 - en to uk_UA translation catalogue (222 entries)

en:  review – it means a lot to us.
uk_UA:  відгук — це дуже важливо для нас.

en:  to use this Feature.
uk_UA: , щоб використовувати цю функцію.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
uk_UA: %1$sПереглянути подробиці версії %2$s%3$s або %4$sоновити зараз%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
uk_UA: %1$sПереглянути подробиці версії %2$s%3$s.

en: 24 hours
uk_UA: 24 години

en: A Week
uk_UA: Тиждень

en: ADHD Friendly Mode
uk_UA: Режим, дружній до СДУГ

en: Accessibility  Adjustments
uk_UA: Налаштування доступності

en: Accessibility Adjustments
uk_UA: Налаштування доступності

en: Accessibility Profiles
uk_UA: Профілі доступності

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Activate License
uk_UA: Активувати ліцензію

en: Active
uk_UA: Активний

en: Add Border
uk_UA: Додати рамку

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
uk_UA: Налаштуйте монохромні кольори для більш яскравого або приглушеного візуального сприйняттяНалаштуйте насиченість кольорів для яскравішого або стриманішого візуального сприйняття

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
uk_UA: Налаштуйте насиченість кольорів для яскравішого або стриманішого візуального сприйняття

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
uk_UA: Налаштуйте темний контраст для більш яскравого або приглушеного візуального сприйняттяНалаштуйте насиченість кольорів для яскравішого або стриманішого візуального сприйняття

en: Adjust font weight for improved readability
uk_UA: Налаштуйте товщину шрифту для кращої читабельності

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
uk_UA: Налаштуйте високий контраст для більш яскравого або приглушеного візуального сприйняттяНалаштуйте насиченість кольорів для яскравішого або стриманішого візуального сприйняття

en: Adjust letter spacing for improved readability
uk_UA: Налаштуйте інтервал між літерами для кращої читабельності

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
uk_UA: Налаштуйте світлий контраст для більш яскравого або приглушеного візуального сприйняттяНалаштуйте насиченість кольорів для яскравішого або стриманішого візуального сприйняття

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
uk_UA: Налаштуйте міжрядковий інтервал для кращої читабельності та чіткості тексту

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
uk_UA: Налаштуйте вирівнювання тексту для покращення структури та читабельності

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
uk_UA: Налаштуйте розташування віджетів відповідно до ваших уподобань макета.

en: Alt Text
uk_UA: Alt‑текст

en: Alt-Text AI
uk_UA: Alt‑текст AI

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
uk_UA: Автоматично озвучувати вміст сторінки для безконтактної доступності

en: Back
uk_UA: Назад

en: Bahasa Indonesia
uk_UA: Індонезійська

en: Big Cursor
uk_UA: Великий курсор

en: Blindness Mode
uk_UA: Режим для незрячих

en: Bottom left
uk_UA: Унизу ліворуч

en: Bottom right
uk_UA: Унизу праворуч

en: Browser needs to be updated
uk_UA: Потрібно оновити браузер

en: Business E-mail
uk_UA: Бізнес‑email

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
uk_UA: Виберіть бажану мову для інтерфейсу плагіна.

en: Clear flashes & reduces color
uk_UA: Прибирає спалахи та зменшує насиченість кольорів

en: Color Modules
uk_UA: Кольорові модулі

en: Company Inc.
uk_UA: Компанія ТОВ

en: Company Name
uk_UA: Назва компанії

en: Contact your network administrator to install the update.
uk_UA: Зверніться до мережевого адміністратора, щоб встановити оновлення.

en: Content Modules
uk_UA: Модулі контенту

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Currently editing
uk_UA: Зараз редагується

en: Cursor
uk_UA: Курсор

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
uk_UA: Налаштуйте колір, іконку та розмір кнопки доступності відповідно до вашого бренду.

en: Dansk
uk_UA: Данська

en: Dark Contrast
uk_UA: Темний контраст

en: Deactivate License
uk_UA: Деактивувати ліцензію

en: Default
uk_UA: Типово

en: Default Language
uk_UA: Мова за замовчуванням

en: Desktop
uk_UA: Настільний ПК

en: Deutsch
uk_UA: Німецька

en: Dims colors and stops blinking
uk_UA: Затемнює кольори та зупиняє миготіння

en: Disable animations to reduce distractions
uk_UA: Вимкнути анімації для зменшення відволікань

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Dyslexic Font
uk_UA: Шрифт для дислексії

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
uk_UA: Легко збільшуйте текст для кращої читабельності та доступності для всіх

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
uk_UA: Легко розпізнавайте клікабельні посилання за допомогою візуальних підказок для кращої навігації

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
uk_UA: Легко вимикайте звуки сайту для перегляду без відволікань

en: Edit Alt Text
uk_UA: Редагувати Alt‑текст

en: Edit Labels
uk_UA: Редагувати мітки

en: Edit Module Labels
uk_UA: Редагувати мітки модулів

en: Eesti
uk_UA: Естонська

en: English
uk_UA: Англійська

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
uk_UA: Покращуйте видимість завдяки більшому курсору для легшої навігації та керування

en: Enhances website's visuals
uk_UA: Покращує візуальне сприйняття сайту

en: Enter Custom Label
uk_UA: Введіть власну мітку

en: Enter a Alt-text...
uk_UA: Введіть Alt‑текст...

en: Enter your license key to unlock Pro features and gain access to advanced features.
uk_UA: Введіть ліцензійний ключ, щоб розблокувати функції Pro та отримати доступ до розширених можливостей.

en: Epilepsy Safe Mode
uk_UA: Режим, безпечний для епілепсії

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Español
uk_UA: Іспанська

en: Failed!
uk_UA: Помилка!

en: Focused browsing, distraction-free
uk_UA: Зосереджений перегляд без відволікань

en: Font Size
uk_UA: Розмір шрифту

en: Font Size (Default)
uk_UA: Розмір шрифту

en: Font Weight
uk_UA: Товщина шрифту

en: Font weight
uk_UA: Товщина шрифту

en: Français
uk_UA: Французька

en: Free WCAG Contrast-Checker
uk_UA: Безкоштовний перевіряльник контрасту WCAG

en: Gaeilge
uk_UA: Ірландська

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: General settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Generate Accessibility Status
uk_UA: Згенерувати статус доступності

en: Generate Alt-Text with Ai
uk_UA: Створюйте Alt‑текст за допомогою AI

en: Generate Text
uk_UA: Згенерувати текст

en: Get PRO
uk_UA: Отримати PRO

en: Hide "Powered by OneTap"
uk_UA: Приховати «Працює на OneTap»

en: Hide Images
uk_UA: Приховати зображення

en: Hide On Desktop
uk_UA: Приховати на ПК

en: Hide On Mobile
uk_UA: Приховати на мобільних

en: Hide On Tablet
uk_UA: Приховати на планшеті

en: Hide Toolbar
uk_UA: Приховати панель

en: Hide Toolbar Duration
uk_UA: Тривалість приховування панелі

en: High Contrast
uk_UA: Високий контраст

en: Highlight Content
uk_UA: Підсвічувати контент

en: Highlight Links
uk_UA: Підсвічувати посилання

en: Highlight Titles
uk_UA: Підсвічувати заголовки

en: Highlight elements when hovered over
uk_UA: Підсвічувати елементи при наведенні

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
uk_UA: Підсвічуйте поточний рядок, щоб відстежувати прогрес читання та покращити фокус

en: Highlight titles for better recognition
uk_UA: Підсвічуйте заголовки для кращого розпізнавання

en: Horizontal (Default 20px)
uk_UA: Горизонтальне (типово 20px)

en: How long do you want to hide the toolbar?
uk_UA: На який час ви хочете приховати панель інструментів?

en: How to Update?
uk_UA: Як оновити?

en: Hrvatski
uk_UA: Хорватська

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
uk_UA: Підтверджую, що згенерований статус доступності базується на моїй власній оцінці. Постачальник цього генератора не несе відповідальності за його точність чи відповідність.

en: Icon Size
uk_UA: Розмір іконки

en: Icons
uk_UA: Іконки

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
uk_UA: Якщо вам подобається OneTap, ми дуже будемо вдячні за короткий

en: Inactive
uk_UA: Неактивний

en: Information
uk_UA: Інформація

en: Italiano
uk_UA: Італійська

en: Keyboard Navigation
uk_UA: Керування з клавіатури

en: Latviešu
uk_UA: Латвійська

en: Letter Spacing
uk_UA: Інтервал між літерами

en: License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ

en: Lietuvių
uk_UA: Литовська

en: Light Contrast
uk_UA: Світлий контраст

en: Line Height
uk_UA: Висота рядка

en: Line Height (Default)
uk_UA: Висота рядка

en: Live Preview
uk_UA: Живий перегляд

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
uk_UA: Збільшуйте вибраний текст для покращення читабельності та доступності

en: Magyar
uk_UA: Угорська

en: Middle left
uk_UA: По центру ліворуч

en: Middle right
uk_UA: По центру праворуч

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Module Labels
uk_UA: Мітки модулів

en: Modules
uk_UA: Модулі

en: Mute Sounds
uk_UA: Вимкнути звуки

en: Navigate the site using only the keyboard
uk_UA: Переміщуйтесь сайтом лише за допомогою клавіатури

en: Nederlands
uk_UA: Нідерландська

en: Next
uk_UA: Наступна

en: No images found in Media Library.
uk_UA: У медіатеці не знайдено зображень.

en: Norsk
uk_UA: Норвезька

en: Not Now
uk_UA: Не зараз

en: OneTap Pro (for WordPress OneTap Pro - #1 Accessibility)
uk_UA: OneTap Pro (для WordPress OneTap Pro — №1 Доступність)

en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
uk_UA: OneTap — багатомовний плагін WordPress, створений для безперешкодної доступності вебсайтів. Завдяки простому встановленню в один клік він гарантує відповідність сайту стандартам доступності без зайвих клопотів. Оптимізований для продуктивності, забезпечує інклюзивне, зручне для користувачів середовище для всіх відвідувачів.

en: Only for this session
uk_UA: Лише для цієї сесії

en: Open the OneTap Toolbar with URL
uk_UA: Відкрити панель OneTap за URL

en: Open with URL
uk_UA: Відкрити за URL

en: Orientation Modules
uk_UA: Модулі орієнтації

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
uk_UA: Зверніть увагу: Створення нової заяви автоматично перезапише попередню версію.

en: Polski
uk_UA: Польська

en: Português
uk_UA: Португальська

en: Português (Brasil)
uk_UA: Португальська (Бразилія)

en: Powered by
uk_UA: На базі

en: Previous
uk_UA: Попередня

en: Read Page
uk_UA: Зчитати сторінку

en: Readable Font
uk_UA: Читабельний шрифт

en: Reading Line
uk_UA: Лінія читання

en: Reading Mask
uk_UA: Маска для читання

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
uk_UA: Готові профілі доступності для різних потреб користувачів.

en: Reduces distractions, improves focus
uk_UA: Зменшує відволікання, покращує концентрацію

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
uk_UA: Видаляйте відволікаючі зображення для чистішого та зосередженішого перегляду

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
uk_UA: Видалити текст «Працює на OneTap» з панелі інструментів на фронтенді вашого сайту.

en: Reset Settings
uk_UA: Скинути налаштування

en: Română
uk_UA: Румунська

en: Saturation
uk_UA: Насиченість

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save hours
uk_UA: Заощаджуйте години

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
uk_UA: Заощаджуйте години, підвищуйте SEO та доступність

en: See Documentation
uk_UA: Дивитися документацію

en: Seizure Safe Profile
uk_UA: Безпечний для епілепсії профіль

en: Select Language
uk_UA: Обрати мову

en: Select your accessibility profile
uk_UA: Оберіть свій профіль доступності

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
uk_UA: Встановіть власні фірмові кольори, щоб персоналізувати вигляд плагіна.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Show Accessibility Statement
uk_UA: Показати заяву про доступність

en: Slovenčina
uk_UA: Словацька

en: Slovenščina
uk_UA: Словенська

en: Srpski
uk_UA: Сербська

en: Start with AltPilot.ai
uk_UA: Почати з AltPilot.ai

en: Statement
uk_UA: Заява

en: Stop Animations
uk_UA: Зупинити анімації

en: Suomi
uk_UA: Фінська

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Svenska
uk_UA: Шведська

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
uk_UA: Перемкніться на чіткіший, легший для читання шрифт для покращення доступності тексту

en: Tablet
uk_UA: Планшет

en: Text Magnifier
uk_UA: Лупа тексту

en: There is a new version of %1$s available.
uk_UA: Доступна нова версія %1$s.

en: This is a PRO Feature
uk_UA: Це PRO‑функція

en: Thumbnail
uk_UA: Мініатюра

en: Top left
uk_UA: Угорі ліворуч

en: Top right
uk_UA: Угорі праворуч

en: Try 25 Images for Free
uk_UA: Спробуйте 25 зображень безкоштовно

en: Türkçe
uk_UA: Турецька

en: Update now.
uk_UA: Оновити зараз.

en: Upgrade to Pro
uk_UA: Оновити до Pro

en: Uploaded
uk_UA: Завантажено

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
uk_UA: Використовуйте маску, щоб сфокусуватися на певній області тексту та зменшити відволікання

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
uk_UA: Використовуйте спеціальний шрифт, розроблений для покращення читабельності для користувачів із дислексією

en: Vertical (Default 20px)
uk_UA: Вертикальне (типово 20px)

en: Vision Impaired Mode
uk_UA: Режим для людей із порушенням зору

en: Website
uk_UA: Вебсайт

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
uk_UA: Якщо ввімкнено, іконка не відображатиметься на настільних пристроях.

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
uk_UA: Якщо ввімкнено, іконка не відображатиметься на мобільних пристроях.

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
uk_UA: Якщо ввімкнено, іконка не відображатиметься на планшетних пристроях.

en: Widget
uk_UA: Віджет

en: Widget Color
uk_UA: Колір віджета

en: Widget Design
uk_UA: Дизайн віджета

en: Widget Position
uk_UA: Позиція віджета

en: Widget Position
uk_UA: Позиція віджета

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
uk_UA: Ви можете за потреби відредагувати або вставити Заяву. Натисніть «Зберегти налаштування», щоб зберегти зміни.

en: You do not have permission to install plugin updates
uk_UA: У вас немає прав для встановлення оновлень плагіна

en: Your browser doesn’t support speech output. Please update your browser or use one with speech synthesis enabled (e.g. Chrome, Edge, Safari).
uk_UA: Ваш браузер не підтримує голосовий вивід. Будь ласка, оновіть браузер або використовуйте браузер з увімкненим синтезом мови (наприклад, Chrome, Edge, Safari).Ваш браузер не підтримує синтез мовлення. Оновіть браузер або використовуйте той, у якому увімкнено синтез мовлення (наприклад, Chrome, Edge, Safari).

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
uk_UA: і створюйте Alt‑текст за допомогою AltPilot.ai.

en: icon drop down menu
uk_UA: значок випадаючого меню

en: labels. Change the language to edit others.
uk_UA: мітки. Змініть мову, щоб редагувати інші.

en: Čeština
uk_UA: Чеська

en: Ελληνικά
uk_UA: Грецька

en: Български
uk_UA: Болгарська

en: Русский
uk_UA: Російська

en: العربية
uk_UA: Арабська

en: हिन्दी
uk_UA: Гінді

en: 日本語
uk_UA: Японська

en: 简体中文
uk_UA: Китайська (спрощена)

en: 한국어
uk_UA: Корейська
